Oskar wędruje do… Samsung wyemitował niespodziewanie reklamę Galaxy Z Flip

Już jutro konferencja Samsunga Unpacked, na której przedstawione zostaną najnowsze smartfony z serii Galaxy S i na pewno nie tylko. Mimo to na przeddzień oficjalnej prezentacji sam producent zdecydował się na mały falstart. I wypuścił spot reklamujący składanego Galaxy Z Flip. Okazja była szczególna, bo emisja miała miejsce w trakcie trwania oscarowej gali. Ale czy następca Galaxy Folda okaże się być gwiazdą?

Technologiczne premiery

Technologia to gałąź rynku, która ostatnimi laty rozwija się zdecydowanie najprężniej. Na poletku mobile co i rusz pojawiają się nowe modele, a producenci główkują dzielnie nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które porwą tłumy. I chociaż w ciągu roku mamy okazje być świadkami niejednej premiery, to branża nie przestaje gadać i plotkować na temat wyglądu czy specyfikacji konkretnego urządzenia na długo przed jego faktycznym pojawieniem się.

W ten sposób buduje się napięcie i rodzi się zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że często to sami producenci prowokują swoich fanów, podrzucając im jakieś drobne smaczki lub samodzielnie rozsiewając teoretycznie niepotwierdzone informacje. Im więcej zaciekawionych, tym większa szansa na trafienie do szerokiego grona odbiorców. Ciężko więc wyobrazić sobie lepszą okazję na mini premierę niż rozdanie największych filmowych nagród, które co rok przyciąga mnóstwo widzów i gwiazd.

Samsung Galaxy Z Flip

Co prawda więc konferencja Samsunga odbędzie się dopiero jutro, to jest 11 lutego, ale już dziś możemy podziwiać w pełnej krasie najnowszą propozycję koreańskiego giganta na smartfona ze składanym ekranem, czyli Samsunga Galaxy Z Flip. Na reklamie autorstwa Nilaya Patela możemy zobaczyć telefon, który zgina się pod kątem 90°, odwrotnie do wcześniejszej propozycji – Galaxy Folda.

 

W opisie do udostępnionego wideo znajduje się także adnotacja: „Na środku głównego ekranu można zauważyć małe marszczenie, które jest  jego cechą naturalną”. Możemy się zatem spodziewać, że w miejscu zginania wyświetlacza pojawi się mało estetyczna fałdka, jak miało to miejsce w przypadku Folda. Ponoć jest to wynik zastosowanej technologii. Ale jak ostatecznie wypadnie Samsung Galaxy Z Flip, o tym przyjdzie przekonać nam się już niebawem.

Źródło: The Verge