Nowy zwiastun Uncharted: Legacy of Thieves. Naughty Dog przypomina o zbliżającej się premierze na PlayStation 5

W tym roku Naughty Dog wyda Uncharted: Legacy of Thieves Collection, czyli odświeżoną czwartą część przygód Nathana Drake’a wraz z dodatkiem poświęconym Chloe Frazer. Premiera zbliża się wielkimi krokami, a studio podgrzewa atmosferę nowym zwiastunem. Sprawdź trailer i przekonaj się na własnej skórze, jak prezentuje się nowy Uncharted.

Co zawiera Uncharted: Legacy of Thieves Collection?

Uncharted: Legacy of Thieves Collection to połącznie dwóch ostatnich części gry Uncharted 4 oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Jeśli chodzi o fabułę, Uncharted 4 to zwieńczenie przygód Nathana Drake’a, tak zwana ostatnia misja. Natomiast Zaginione Dziedzictwo to rozszerzenie fabuły świata gry z perspektywy Claudii Black oraz Chloe Frazer. Jeśli udało Ci się ukończyć wszystkie poprzednie części, na pewno doskonale znasz te postacie.

Mimo że każdą grą można cieszyć się bez wcześniejszej znajomości przeszłości serii, kolekcję Uncharted: Legacy of Thieves należy postrzegać jako kontynuację pierwszych trzech części. Jeżeli jeszcze nie rozpocząłeś żadnej z przygód Nathana, zrób to teraz, bez sensu zaczynać od końca.

Gra Kiedy premiera Uncharted: Legacy of Thieves

Trailer Uncharted: Legacy of Thieves Collection

W przeciwieństwie do ostatnich remasterów Sony z etykietą Director’s Cut należy zauważyć, że kolekcja Uncharted: Legacy of Thieves nie będzie zawierała zupełnie nowej zawartości dla jednego gracza. Nie oznacza to jednak, że fani powinni automatycznie odrzucać pakiet jako niewart ich czasu lub inwestycji. Naughty Dog ulepszyło rozgrywkę z technicznego punktu widzenia, jednocześnie dodając kilka znaczących zmian.

Złożeniem nowego zwiastuna było przypomnienie graczom o najważniejszych elementach fabuły i kluczowych miejscach, tak aby nowi i powracający gracze zostali wciągnięci do świata Uncharted. Trailer znajdziesz poniżej:

Ulepszona grafika Uncharted: Legacy of Thieves

Uncharted to jeden z najlepszych tytułów Sony, dlatego fani tytułu oczekują naprawdę dużo. Czy Naughty Dog da radę? Zarówno Uncharted 4, jak i The Lost Legacy, wyglądają znacznie lepiej niż ich oryginalne wersje na PS4. W grze pojawią się również „niemal natychmiastowe” czasy ładowania i ulepszenia dźwięku przestrzennego 3D.

Gracze będą mogli grać w tytuły zawarte w kolekcji Legacy of Thieves w trzech różnych trybach.

  • Fidelity, najwyższy poziom ustawień z najładniejszą grafika. Niestety tylko w 30 klatkach na sekundę.
  • Standard, inaczej domyślne ustawienia graficzne oferujące 60 fps przy rozdzielczości 4K.
  • Performance+ to tryb przeznaczony dla graczy ceniących sobie najwyższą płynność. Charakteryzuje się 120 kl./s przy rozdzielczości 1080p.
Grafika Uncharted: Legacy of Thieves

Uncharted: Legacy of Thieves funkcje kontrolera PlayStation 5

Odkąd Sony zaprezentowało kontroler DualSense PS5, fani spekulowali na temat tego, w jaki sposób studia takie jak Naughty Dog wykorzystałyby jego możliwości. Skakanie na linach, uderzanie wrogów i prowadzenie pojazdów 4×4 – wszystko to zostało opisane przez studio jako wyrafinowane i satysfakcjonujące doświadczenia na PS5.

dualsense playstation 5

Kiedy premiera Uncharted: Legacy of Thieves?

Kolekcja Uncharted: Legacy of Thieves zostanie wydana na PS5 28 stycznia 2022 r. Natomiast premiera na PC ma nastąpić jeszcze w tym roku, jednak nie podano dokładnej daty. Oprócz tego gracze posiadający już jedną z dwóch odsłon serii mogą dokonać aktualizacji do cyfrowej wersji Uncharted: Legacy of Thieves w cenie 10 USD od 28 stycznie 2022 roku.

Sprawdź także: