Uncharted. Nowy zwiastun filmu już dostępny w sieci

Nowy film Uncharted pojawi się już za kilka miesięcy, a my właśnie dostaliśmy zupełnie nowy zwiastun. Wygląda on naprawdę dobrze, co dla wielu jest dużym zaskoczeniem. No i najważniejsze — Sully dostał wąsy.

Zwiastun filmu „Uncharted”

Premiera filmu Uncharted, bazującego na popularnej serii gier od studia Naughty Dog, zbliża się wielkimi krokami. Przedstawiciele wytwórni Sony podzielili się nową zapowiedzią tej oczekiwanej przez wielu produkcji kinowej. Ponad dwuminutowy film to rozwinięcie scen pokazanych w pierwszym zwiastunie, który ukazał się w październiku.

Poszczególne sceny, które możemy zobaczyć w zaprezentowanym właśnie trailerze, prawdopodobnie są znane każdemu, kto grał w ostatnie 4 części, flagowej dla PlayStation, gry Uncharted. Mamy więc kradzież krzyża znaną z Uncharted 4, akcję z pociągiem, która miała miejsce w Uncharted 2 i odkrycie żaglowca pośrodku dżungli.

Całość jest odpowiednio lekka i niektórym może przypominać nieco przygody Indiana Jonesa. Wydaje się więc, że twórcom filmu udało się osiągnąć zamierzony efekt, o który zawsze chodziło w grze. Trudno jednak jeszcze powiedzieć, czy Sony poradziło sobie z przełożeniem dobrej gry na równie dobry film. Zostały dwa miesiące, aż się tego dowiemy. 

Obsada „Uncharted”

Tom Holland jeszcze nie przestał zachwycać nas jako Peter Parker, a już szykuje dla nas nową, ciekawą rolę. W filmie „Uncharted” zagra młodszą wersję Nathana Drake’a, a Mark Wahlberg wcieli się w Victora “Sully’ego” Sullivana. Poza nimi w obsadzie filmu Uncharted pojawią się: Antonio Banderas, Tati Gabrielle, Sophia Ali, Patricia Meeden i Sarah Petrick. Za reżyserię odpowiada z kolei Ruben Fleischer.

uncharted zwiastun

Sully w końcu z wąsem

Gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy ucharakteryzowanych aktorów, w Internecie zawrzało z powodu braku wąsów Sully’ego, wszak w grach zarost na twarzy jest jedną z jego cech charakterystycznych. Wygląda jednak na to, że Sully nie pozostanie gładko ogolony przez cały film i na końcu zwiastuna możemy zobaczyć go z charakterystycznym zarostem.  

Film Uncharted firmy Sony Entertainment Picture zadebiutuje w kinach 18 lutego 2022 roku.