Wilkołaki oficjalnie pojawią się w The Sims 4. Zobacz trailer nowego dodatku

Czy wiesz czemu wilk tak wyje w księżycową noc? Bo w The Sims 4 zaczynają grasować wilkołaki. Te legendarne stworzenia są związane z serią od samego początku jej istnienia. Zaskakuje więc, że potrzeba było aż 8 lat od premiery i blisko stu pełni księżyca, aby dzika natura zaczęła znów dręczyć naszych Simów. Ale oto jest, nowy dodatek, The Sims 4: Werewolves. Sprawdź, co zawiera.

Będzie dziko i zwierzęco. Gotowi?

Dosłownie w ostatnich dniach niemiecka wersja witryny The Sims zaliczyła mały falstart i zupełnie przypadkowo sama zafundowała sobie przeciek, prezentując w pełnej krasie okładkę do najnowszego dodatku The Sims 4: Wilkołaki.

Dotychczas harmonogram wszystkich zakolejkowanych premier był ukryty za zagadkowym znakiem zapytania. Dziś za to otrzymaliśmy już oficjalną zapowiedź i pełny trailer rozszerzenia. Po jego obejrzeniu wiemy jedno – będzie prawdziwie dziko i zwierzęco.

the sims 4 wilkołak przeciek
źródło grafiki: simscommunity

Co zawiera dodatek The Sims 4: Wilkołaki

Ze zwiastuna do The Sims 4: Wilkołaki oraz z wcześniejszych doniesień redaktorów portalu Sims Community dowiadujemy się, że wraz z najnowszym rozszerzeniem do gry trafi zupełnie nowy świat.

Lokacja będzie nazywać się Manwood Mill i będzie to miejscówka na przedmieściach wprost stworzona dla takich buntowników, jakimi będą nowi Simowie nawet jeszcze przed transformacją w wilkołaka. Znajdziesz w niej zaaranżowane stare magazyny, fabryki, piwnice, jaskinie, przyczepy, graffiti, industrialny styl i mnóstwo rockowego grania.

Dla postaci pojawią się też odpowiednio odjechane fryzury, tatuaże, ostre dodatki, wilcze stylówki oraz nowe umiejętności i temperamenty, które będą zmienne w zależności od aktualnych faz Księżyca. 

Przemiana w zwierzęcą postać będzie więc dla Simów tak naprawdę tylko wymówką do wypuszczenia na światło księżycowej pełni swojej prawdziwej, dzikiej natury, przed którą mogą próbować uciec. Czy im się uda?

W związku z tym w nowym dodatku The Sims 4 możecie spodziewać się walk między wilkołakami, wycia do księżyca, siusiania z podniesioną nogą, drapania się za uchem, biegania na czterech łapach oraz gitarowych riffów. 

Czy będziesz samotnym wilkiem, czy zjednoczysz sobie własną watahę, to pewne, że odkrywanie wszystkich możliwości The Sims 4: Wilkołaki zapewni mnóstwo dzikiej przyjemności.

the sims 4 dodatek wilkołaki
źródło grafiki: simscommunity

Kiedy premiera The Sims 4: Wilkołaki

Na wilkołaki w The Sims 4 nie trzeba będzie długo czekać. Premiera dodatku The Sims 4: Werewolves została zapowiedziana na za równe dwa tygodnie, czyli 16 czerwca tego roku. Rozszerzenie trafi na PC, konsole Xbox Series X i Xbox One oraz PlayStation 5 i 4.

Źródło: simscommunity