Assassin’s Creed Valhalla – Oblężenie Paryża, tryb Discovery Tour i zapowiedź nowego dodatku

Na Ubisoft Forward potwierdzono datę premiery dodatku Assassin’s Creed ValhallaOblężenie Paryża. Ponadto Ubisoft decyduje się nie zapominać o grze i obiecuje dostarczyć graczom jeszcze więcej nowej zawartości. W tym między innymi znany z poprzednich odsłon Discovery Tour, w którym dokładniej poznamy historię epoki wikingów, wcielając się w ludzi z zamierzchłych czasów.

Co wiadomo o Assassin’s Creed Valhalla – Oblężenie Paryża?

W nowym rozszerzeniu do Assassin’s Creed Valhalla o tytule Oblężenie Paryża naturalnie weźmiemy udział w oblężeniu miasta położonego nad Sekwaną. Wcześniej jednak zajmiemy się infiltracją i zawieraniem sojuszy – do gry powrócą misje szpiegowskie czarnej skrzynki. Czyli misje, w których to gracz decyduje, w jaki sposób je rozwiąże. Twórcy wspominają ponadto o nowych zdolnościach, wyposażeniu czy nowych przeciwnikach.

Assassin’s Creed ValhallaOblężenie Paryża ma zadebiutować jeszcze latem tego roku. Niestety nie podano konkretnego dnia premiery.

Discovery Tour i jeszcze więcej nowej zawartości

Jak w paru poprzednich częściach cyklu Assassin’s Creed, Valhalla również otrzyma tryb Discovery Tour. Jest to darmowy tryb, w którym będziemy wcielać się w ludzi z czasów wikingów, aby poznać zarówno historię ich samych, jak i tego, co ich otaczało. Premierę zaplanowano na jesień tego roku – ponownie bez konkretnego dnia premiery.

Produkcja o wikingach po raz pierwszy w historii serii będzie tą, która nadal może liczyć na wsparcie twórców także w drugim roku od swojej premiery. Jak powiedziano w powyższym materiale z Ubisoft Forward – Eivor nie załatwił jeszcze wszystkich porachunków z Odynem. Co to właściwie oznacza? I co przyniesie dodatek? Na informacje na ten temat przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.