Nie daj się niedostatkom energii z Fresh’N’Rebel

Otaczasz się tyloma mobilnymi sprzętami. Każde wyjście z domu albo dalsza podróż nie obędzie się bez smartfona, tabletu, słuchawek, aparatu, kamerki sportowej, iPoda czy czytnika ebooków. W takiej sytuacji nie ma nic gorszego niż rozładowana bateria. Nie przyjmuj takiego stanu rzeczy z pokorą. Zbuntuj się z marką Fresh’N’Rebel.

Poznaj Fresh’N’Rebel Power Bank

Powerbank – gadżet, z którym niestraszny będzie Ci niski stan akumulatora, gdy nie masz dostępu do gniazdka elektrycznego. Ich wybór na rynku jest szeroki, ale nie każdy łączy w sobie moc, jakość i design, których oczekujesz. Dlatego dołącz do buntowników. I nie chodzi tu o gildie w Gothicu, ale propozycję marki Fresh’N’Rebel. Dowiedz się, co wyróżnia ich powerbanki oraz ile razy mogą zasilić Twój sprzęt.

powerbank fresh n rebel

Gdy musi być stylowo

To już nie jest era pierwszych powerbanków, które wyglądały dość topornie, a na pewno mało efektownie. Skoro dbasz o design swoich sprzętów, czemu z akcesoriami elektronicznymi ma być inaczej. Producenci smartfonów prześcigają się w tworzeniu najciekawszych wersji obudowy, a słuchawki czy smartbandy stają się częścią garderoby.

Marka Fresh’N’Rebel zadbała o ten szczegół. Postawiła na wysokiej jakości materiały, ale także na możliwość wybrania ciekawej opcji kolorystycznej – stonowanej lub wyrazistej. Powerbank możesz dopasować do gamy barwnej swoich sprzętów czy ubioru albo wyróżnić się odważniejszym odcieniem. Paleta kolorów prezentuje się następująco: Ice Grey, Misty Mint, Dusty Pink, Petrol Blue, Ruby Red, Storm Grey. Same nazwy brzmią interesująco.

fresh'n'rebel kolor

Odważne, a zarazem delikatne, bo powerbanki Fresh’N’Rebel wykończono miękkim w dotyku materiałem, szczotkowanymi metalowymi elementami i skórzaną metką z wytłoczonym logo. Dodatkowo wyposażone są w subtelne diody, które informują o poziomie naładowania.

Buntownik zabezpieczony

Z marką Fresh’N’Rebel możesz zbojkotować zagrożenia powodowane przez prąd elektryczny. Powerbanki Fresh’N’Rebel są sprzymierzeńcami Twojego sprzętu i stoją na straży, oferując 6 funkcji zabezpieczeń:

  • przepięciowe – przed zbyt wysokim dla urządzenia napięciem,
  • nadprądowe – gdy zostanie przekroczona bezpieczna wartość prądu,
  • termiczne – zabezpiecza przed przegrzaniem,
  • przeciwzwarciowe – po wykryciu zwarcia urządzenie wyłącza się,
  • zabezpieczenie przed przeładowaniem oraz przed nadmiernym rozładowaniem.

Sprzeciw wobec ograniczeń? Powerbank Fresh’N’Rebel zabierzesz na pokład samolotu. Spełniają one wymogi UN38.3 i nie stanowią zagrożenia podczas lotu.

powerbank fresh'n'rebel

Członkowie bandy buntowników

Cała brygada została wyposażona w baterię litowo-polimerową, żeby Twój powerbank był smukły i wytrzymały. Jednak by służył Ci jak najdłużej, nie wyciągaj z niego 100% mocy.

Marka Fresh’N’Rebel wypuściła 4 typy buntowników, o różnych pojemnościach baterii i innej liczbie portów USB:

  • Niewielki gadżet, do szybkiej, doraźnej pomocy. Pojemność baterii 3000 mAh, to jedno pełne naładowanie smartfona. Możesz także zasilić dwa urządzenia jednocześnie. Port USB-C, który służy do ładowania samego powerbanka, można tutaj wykorzystać także do zasilenia innych urządzeń, takich jak słuchawki czy aparaty.


  • Stopień wyżej. 6000 mAh naładuje Twojego smartfona 2x. A sam powerbank potrzebuje 3,5 h, aby nabrać pełnej mocy.


  • Już całkiem wysoko. Kolejny model ma pojemność 12 000 mAh i również możesz naładować nim 2 urządzenia jednocześnie. Ile razy? Telefon 4x, a tablet nawet 2x. Do całkowitego naładowania akumulatora potrzebne jest 7 godzin.


  • Generał buntowników – 18 000 mAh. Co prawda musi się ładować 10 h, ale w przeliczeniu jego moc wystarcza na 6-krotne wzmocnienie smartfona lub 3-krotne tabletu. Ponadto ten powerbank ma dwa porty USB. Możesz zatem naładować nim jednocześnie 3 urządzenia.


Powerbank Fresh’N’Rebel to doskonały kompan każdej podróży czy wieczornego wyjścia na miasto. Fakt, zajmuje trochę miejsca, zwłaszcza w damskiej torebce, ale dzięki niemu nie będzie trzeba rezygnować z sesji zdjęciowej ze znajomymi czy słuchania muzyki w podróży. W dodatku prezentuje się świetnie.