Nicolas Cage trafi do Dead by Daylight

Niestety nie wiadomo kiedy i pod jaką postacią. Więcej informacji ma ukazać się w lipcu. Na ten moment zostaliśmy sami z informacją, że Nicolas Cage zostanie nową postacią w grze. Grywalną oczywiście, bo jakby inaczej? Czy będą tam pszczoły? Kto wie, kto wie…

Nowy zabójca czy nowa osoba pozostała przy życiu?

Tego również jeszcze nie wiadomo, chociaż zwiastun sugeruje, że nasz ulubiony megagwiazdor zostanie obsadzony w roli zabójcy. Jak wiemy, Cage doskonale czuje się w każdej roli, więc i ta nie będzie dla niego większym wyzwaniem. Czy wyzwaniem będzie ucieczka przed nowym zabójcą?

Do tej pory twórcy regularnie dodawali do swojej gry zabójców znanych z różnych produkcji popkulturowych. Mamy możliwość kierowania takimi postaciami jak:

  • Freddy Krueger,
  • Danny Johnson,
  • Pyramid Head,
  • Max Thompson Jr.

Do tego momentu nie dodano więc żadnej postaci, która rzeczywiście istnieje naprawdę lub przynajmniej luźno odnosiłaby się do realnych wydarzeń. Nicolas Cage znów więc ma okazję być przełomowym człowiekiem.

Czy nowy bohater wprowadzi nowe mechaniki?

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że nowa postać wprowadzi nowe mechaniki. W przeciwnym razie – co to byłaby za nowość? Cage z pewnością wprowadzi nowe elementy do gry. Niestety w tym momencie nie wiadomo czego można się spodziewać.

Cage w zwiastunie mówi: nie ma nic potężniejszego niż wyobraźnia. Możemy kształtować strukturę rzeczywistości, przekształcając wszystko, co myślimy, że wiemy. Można się więc domyślać, że albo postać będzie mogła tworzyć przed gronem uciekinierów sztuczne elementy-pułapki, albo może przybrać wygląd jednego z nich. A może to i to? Jeśli macie jakiś pomysł na to, jak Nicolas Cage może działać w Dead by Daylight, dajcie znać w komentarzach.

Dead by Daylight ma się całkiem dobrze

Nie tylko dlatego, że trafia do niej znamienity aktor, ale przede wszystkim dlatego, że ta płatna produkcja cały czas się sprzedaje. Ostatnio Behaviour Interactive poinformowało, że gra sprzedała się już w 50 milionach egzemplarzy.

Ponadto całkiem niedawno tytuł trafił do sklepu Google Play, tym samym dostaliśmy mobilną wersję tego horroru. Gra nie cieszy się zawrotną popularnością – pobrano ją zaledwie milion razy. Cieszy się natomiast doskonałą opinią – 5.0/5 na podstawie 43 tysięcy opinii. Próbowaliście już?