Nadchodzi nowa seria smartwatchy GPS od Garmin. Poznajcie VENU® SQ

Potrzebujecie motywacji do rozpoczęcia ćwiczeń? Chcecie poważnie podejść do kwestii swojej aktywności fizycznej? W takim razie, koniecznie poznajcie najnowszą serię inteligentnych zegarków Garmin VENU® SQ z GPS oraz funkcjami monitorującymi zdrowie i poziom kondycji. Premierowe smartwatche Garmin będą nie tylko atrakcyjnym gadżetem, ale skutecznie zmotywują do dbania o formę. Sprawdźmy, jakie jeszcze posiadają zalety.

Smartwatche Garmin VENU® SQ

Nowe zegarki Garmin VENU® SQ otrzymały kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1.3” (3.31 cm) i rozdzielczości 240 px x240 px. Dzięki temu komunikaty na ekranie są dla użytkownika podane w lekkiej i przyjaznej formie. I to nie tylko te sportowe. Smartwatche wyświetlą również informacje telefoniczne, np. powiadomienia ze sparowanego smartfona. Mamy więc pewność, że żadna ważna wiadomość czy połączenie nie umknie naszej uwadze. Nowe zegarki oferują również całe spectrum funkcji sportowych, wspartych wbudowanym modułem GPS oraz multimedialnych – np. sterowanie muzyką (w wybranych modelach).

Na tym jednak nie koniec. Premierowe urządzenia wearables od Garmin umożliwiają płatności zbliżeniowe Garmin Pay, dzięki czemu zakupy w końcu staną się szybkie i wygodne. Na dokładkę, w modelach Garmin VENU® SQ otrzymamy solidny akumulator, który potrafi pracować nawet 6 dni na jednym ładowaniu. Zapowiada się nieźle? Zapnijcie pasy, bo to dopiero początek.

Garmin Venu premiera smartwatch

Zegarki Garmin VENU® SQ i ich funkcjonalność

Inteligentna seria Garmin pozwoli monitorować organizm poprzez funkcję Body Battery, która wskazuje kiedy organizm jest najlepiej przygotowany na ćwiczenia, a kiedy z kolei domaga się odpoczynku. Seria Garmin VENU® SQ przekaże również wskazówki dotyczące oddychania, nawodnienia, stresu, jakości snu, czy w przypadku Pań – cyklu menstruacyjnego. Niniejsze smartwatche posiadają również opcję całodobowego monitorowania tętna oraz precyzyjnie zliczają kroki, spalone kalorie i inne parametry dotyczące codziennych aktywności.

Na tym jednak nie koniec. Linia Garmin VENU® SQ oferuje ponad 20 dedykowanych trybów do różnych aktywności – w tym do spacerów, biegania, jazdy na rowerze, ćwiczeń oddechowych, pływania, czy np. golfa. Zegarki mogą pochwalić się wbudowanym GPS, dzięki czemu po skończonym treningu przekażą informacje nie tylko na temat tempa, ale i przebytego podczas aktywności dystansu – i to bez konieczności zabierania ze sobą smartfona.

Mając na nadgarstku Garmin VENU® SQ można również skorzystać z załadowanych fabrycznie planów treningowych – w tym treningów cardio, sesji jogi, rozciągania, a także pilatesu. Chcesz sam ułożyć plan? Nie ma problemu. Inteligentne zegarki umożliwiają stworzenie swojego treningu w aplikacji Garmin Connect. W razie potrzeby istnieje również możliwość skorzystania z bezpłatnych, dopasowujących się do twojej formy planów – Garmin Coach.

Jak widzicie, macie tu wszystko, czego potrzeba, aby pokonywać bariery. Wystarczy po to jedynie sięgnąć.

Garmin Venu premiera smartwatch
źródło: Garmin

Z muzyką czy bez?

Garmin VENU® SQ dostępny będzie w dwóch wariantach – podstawowym i muzycznym. Czym się od siebie różnią? Wariant podstawowy Garmin VENU® SQ pozwala sterować muzyką ze sparowanego smartfona. Natomiast wersja z dopiskiem „music” umożliwia również przechowywanie muzyki w pamięci zegarka, co oznacza, że będziemy mieć do niej dostęp podczas treningu bez konieczności zabierania ze sobą smartfona.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Linia Garmin VENU® SQ potrafi wykryć upadek (podczas wybranych ćwiczeń) i natychmiast poinformować o nim kontakty wprowadzone do urządzenia jako numery awaryjne, wysyłając do nich jednocześnie precyzyjną informację o lokalizacji użytkownika. Dzięki temu zyskujemy pewność, że w razie potrzeby, pomoc zawsze dotrze na czas.

Pełna personalizacja sprzętu

Każdy ze smartwatchy Garmin VENU® SQ szybko można dopasować do odpowiedniej okazji, a nawet nastroju. Jedną z wybranych tarczy da się ustawić za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. W razie potrzeby można również wymieniać kolorowe paski. Wszystko zgodnie z aktualnymi potrzebami i okazjami, które niesie za sobą życie.

Garmin Venu premiera smartwatch

Dostępność Garmin VENU® SQ

Nowa linia sportowych zegarków Garmin będzie dostępna w sklepie x-kom już w październiku. Kiedy dokładnie? Z pewnością Was o tym poinformuję, więc zaglądajcie na Geex regularnie.  

Tymczasem zachęcam do zapoznania się z dotychczasową ofertą zegarków Garmin.

Polecam również: