Postaw na wysoką funkcjonalność w przystępnej cenie i zwyciężaj w blasku RGB z klawiaturami gamingowymi MSI Vigor GK41

Każdy gracz komputerowy wie albo prędzej czy później przekona się, jak duże znaczenie w gamingu ma to, na czym się gra. I nie mamy na myśli tylko PC i podzespołów komputerowych, ale także peryferia. Te również wpływają istotnie na komfort rozgrywki, a nawet czasem poprawiają osiągi w grach. Owszem, dobry gracz może zagrać dobrze (niemal) na wszystkim, ale odpowiednia klawiatura potrafi zaprocentować, a MSI Vigor GK41, która jest dostępna w dwóch różnych odsłonach, udowadnia, że nie musi się to wiązać z nadwyrężeniem budżetu.

Czy dobra klawiatura gamingowa to klucz do zwycięstwa w każdej grze?

Żadna klawiatura, nawet najdroższa i najlepsza, nie wygra za Was starć w sieci i nie sprawi, że zyskacie niemal nieludzki refleks w FPS-ach. Granie, tak jak chociażby sport, wymaga treningu i odpowiednich umiejętności. Ale nabywanie ich przy użyciu odpowiednich urządzeń jest w stanie uprzyjemnić czy nawet ułatwić ten proces. I nie musi się to od razu wiązać z dużym wydatkiem. Producenci, tacy jak MSI, mają bowiem w swojej ofercie przystępny sprzęt gamingowy, który pozwoli poprawić jakość grania.

Gracz bez porządnej klawiatury jest niemal jak bez ręki. W końcu  jest ona – obok „gryzonia” – jednym z najważniejszych akcesoriów gamingowych. MSI Vigor GK41 LR US oraz MSI Vigor GK41 Dusk LR US to przykłady klawiatur, które mogą podnieść wrażenia z grania bez wydawania kroci. Sprawdź, co oferują.

klawiatura gamingowa msi vigor gk41

Wskocz na wyższy poziom gamingu z klawiaturami MSI Vigor GK41

Co powinna mieć klawiatura gamingowa? Drapieżny lub efektowny design, który zwróci uwagę i podkreśli gamingowe stanowisko? Podświetlenie RGB, które rozświetli blaskiem i pomoże zamienić w połączeniu z innymi akcesoriami najnudniejsze biurko w istne centrum gamingowe? A może przede wszystkim przełączniki, które decydują o tym, jak klawiatura działa i sprawdza się (nie tylko) w grach?

W zależności od gracza każdy z tych czynników może mieć niebagatelne znaczenie. Jednak na rynku nie brakuje klawiatur, które mają to wszystko. I tym samym spełnią lwią część oczekiwania właściwie każdego typu gracza.

podświetlenie w msi vigor gk41 dusk

MSI Vigor GK41 to pełnowymiara klawiatura przewodowa, która łączy w sobie styl, wytrzymałość i szerokie możliwości (także w ramach oprogramowania MSI Center). Jest to model, który z pewnością przyciągnie uwagę graczy, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i funkcjonalność. Czym się wyróżniają oba warianty MSI Vigor GK41?

  • Liniowe przełączniki mechaniczne o szybkim czasie reakcji – precyzyjne przełączniki Kailh Red doskonale sprawdzą się w grach, w który wymagany jest refleks i szybkie reagowanie w grach. Przełączniki, o dotykowym sprzężeniu zwrotnym, wymagają lekkiej siły nacisku i gwarantują efekt płynnego i dość cichego działania.
  • Efektowne podświetlenie RGB – rozświetlcie swoją klawiaturę i dodajcie jej gamingowego charakteru.
  • Nowoczesny design – klawiatura cechuje się eleganckim wyglądem, który będzie pasował do wielu zestawów komputerowych, szczególnie tych z gamingowym zacięciem.
  • Trójstopniowa regulacja kąta nachylenia – regulowane nóżki pozwalają na wybór jednego z trzech dostępnych kątów nachylenia (0°, 3° lub 7°). Dopasujcie go do siebie.
  • Szerokie możliwości personalizacji w MSI Center – sprawujcie kontrolę nad podświetleniem i efektami, a także dostosujcie wedle potrzeb kombinacje klawiszy.
  • Wygodne i funkcjonalne skróty klawisze – używajcie kombinacji klawiszy do np. zmiany trybu podświetlenia i efektów, regulowania głośności lub sterowania multimediami.

MSI Vigor GK41 i Vigor GK41 Dusk. Dwie odsłony (niemal) tej samej klawiatury

MSI Vigor GK41 Dusk to bardziej zaawansowana wersja tej samej klawiatury. Zyskujecie w niej jeszcze atrakcyjniejsze podświetlenie RGB (każdy klawisz z diodą LED oraz podświetlone boczne paski klawiatury). Ponadto otrzymujecie dodatkowe nakładki na np. ESC lub Enter w kilku kolorach (czerwonym, szarym i czarnym), które podkreślają mocniej gamingowy charakter urządzenia. Dusk wyróżnia się dodatkowymi opcjami personalizacji, które doceni niejeden zapalony gracz.

Wybierzcie odpowiedni model MSI Vigor GK41, poprawcie swoje doświadczenia gamingowe i jednocześnie wyróżnijcie stanowisko gamingowe tanim kosztem. Przekonajcie się, że lepsze doznania z grania mogą iść w parze z przystępną ceną.

Artykuł powstał we współpracy z firmą MSI.

Klawiatury MSI Vigor GK41 Dusk LR US i MSI Vigor GK41 LR US kupicie w x-komie