Mobilne terminale płatnicze SumUp. Odkryj sposób na szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe w swojej firmie

W dzisiejszym świecie coraz więcej transakcji odbywa się bezgotówkowo, dlatego nikogo nie dziwi już fakt, że szybko zaczęto doceniać wynikającą z tego niezależność. Możliwość zapłacenia dotykowego kartą, zegarkiem albo telefonem w każdym możliwym miejscu to nieoceniony plus – zarówno dla małych, jak i dużych firm. Co jest do tego potrzebne? Dobry terminal. Poznaj urządzenia marki SumUp i przekonaj się, że płatności zbliżeniowe w Twojej firmie mogą stać się prawdziwie bezpieczne i wygodne. Bez względu na to, jakimi kwotami obracasz.

SumUp – co to za firma?

Założona w Wielkiej Brytanii firma SumUp pojawiła się na rynku europejskim w 2012 roku i od początku swojej działalności konsekwentnie przeprowadza rewolucje w zakresie mobilnych płatności zbliżeniowych. Robi to poprzez dostarczanie na rynek przenośnych terminali płatniczych.

Mówiąc najprościej marka SumUp krok po kroku wypełnia przestrzeń dla małych, przystępnych cenowo i dostępnych dla każdego terminali płatniczych. Co więcej, czasem jej produkty bywają też jedyną opcją płatności zbliżeniowych – szczególnie w przypadku małych firm, które nie są w stanie spełnić wyżyłowanych wymogów banków skupionych głównie na korporacyjnych przedsiębiorstwach. 

Wszystko dzięki ambitnej misji SumUp i przekonaniu, że zarówno duża, jak i niewielka firma zasługuje na należyte wsparcie w swoim rozwoju. Tym bardziej nie powinno dziwić, że z jej dobrodziejstw korzysta już ponad 4 miliony przedsiębiorstw na całym świecie, a ich liczba nieprzerwanie rośnie.

Odkryj mobilne terminale do płatności zbliżeniowych SumUp w x-komie

Mobilne płatności zbliżeniowe SumUp

Dużą zaletą terminali mobilnych SumUp jest ich wszechstronność. Za pośrednictwem tych urządzeń można m.in. przyjmować płatności, nabijać napiwki i wystawiać potwierdzenia przelewów, a nawet realizować ich zwroty. Gdy do tak bogatego worka zalet dorzucimy wyjątkową mobilność, staje się jasne, w jaki sposób urządzenia marki SumUp tak szybko zaskarbiły sobie uznanie i nieustannie wzbudzają zainteresowanie wśród przedsiębiorców. 

Nie sposób się jednak oprzeć wrażeniu, że największa magia produktów SumUp tkwi w niezależności, którą dają one swoim użytkownikom – w zasadzie na każdej płaszczyźnie. Nie tylko pod kątem możliwości swobodnego transportowania urządzenia, ale również przywilejów mobilnych płatności zbliżeniowych bez umowy i stałych miesięcznych opłat. Jedyna prowizja pobierana jest tu od transakcji i wynosi wyłącznie 1,49% jej wartości. A to, w porównaniu z popularnymi na finansowym rynku rozwiązaniami, brzmi wyjątkowo kusząco, prawda? 

Sumup płatności zbliżeniowe terminal karta

Przeczytaj też:

Jaki terminal mobilny SumUp wybrać?

Firma SumUp od samego początku działalności wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Absolutnie nie zamyka się na jedno czy dwa rozwiązania. Wręcz przeciwnie, jej inżynierowie stale rozwijają ofertę, dzięki czemu portfolio marki SumUp obfituje w różne modele urządzeń do wygodnych płatności zbliżeniowych. 

Trzeba tu jednak jasno podkreślić, że wszystkie łączy jeden, wspólny mianownik – terminale SumUp z powodzeniem sprawdzą się bez względu na to, gdzie akurat się znajdujemy – w samochodzie, delegacji, czy na ogrodzie przed firmowym budynkiem. Wystarczy, że będziemy mieć dostęp do Wi-Fi lub komórkowej transmisji danych. 

Zastanawiasz się, które z urządzeń SumUp wybrać? Poniżej znajdziesz kilka propozycji. 

SumUp Mobilny Terminal Płatniczy AIR + stacja ładująca 

500 transakcji na jednym ładowaniu? Brzmi dobrze. A możliwość wygodnego płacenia dotykowego? Jeszcze lepiej! SumUp Mobilny Terminal Płatniczy AIR to jedno z najbardziej kompaktowych rozwiązań brytyjskiego producenta, które stale doceniają właściciele mniejszych i większych biznesów na całym świecie. 

Niewielka, minimalistyczna, ale bardzo elegancka konstrukcja z dotykowym panelem jest wyjątkowo lekka i prosta w obsłudze. Przenośny terminal dotykowy SumUp doskonale współpracuje z najpopularniejszymi kartami bankowymi i modułem NFC w smartfonach, a do tego pozwala sprawdzać przelewy w dedykowanej aplikacji. 

To jednak nadal nie wszystko. Dla większej swobody można go kupić także w zestawie ze specjalną, kompatybilną stacją ładującą. Dzięki temu, urządzenie zyska stałe miejsce do ładowania, a Ty pewność, że nigdy nie braknie mu energii. 

SumUp Mobilny Terminal Płatniczy Solo

Kolejna propozycja SumUp to równie kompaktowy terminal mobilny do płatności bezgotówkowych. I to dosłownie. To urządzenie zmieścisz nawet w… kieszeni! Jego konstrukcja jest niewielka, ale bardzo funkcjonalna – znalazło się tu  miejsce dla dotykowego, czytelnego ekranu, który skutecznie ułatwia korzystanie z urządzenia. A to kwestia istotna nie tylko dla Ciebie, ale i Twoich Klientów. 

Decydując się na ten przenośny terminal do płatności zbliżeniowych, możesz mieć pewność, że zyskasz porządny sprzęt i wygodne rozwiązanie – bez względu na rodzaj biznesu, który prowadzisz. Sprzęt SumUp umożliwia płatności kartą z kodem PIN lub zbliżeniowo, a także za pomocą smartfonów – w systemach Google Pay i Apple Pay.

SumUp Mobilny Terminal Płatniczy 3G z drukarką

Ostatnia propozycja, mimo że jest najbardziej rozbudowana, to nadal imponuje swoją mobilnością. Tym razem mowa o modelu SumUp Mobilny Terminal Płatniczy 3G w pakiecie z drukarką i stacją ładującą. 

Co oferuje? Oprócz atutów powyższych urządzeń, ten wariant posiada także możliwość drukowania potwierdzeń przelewu. Zatem, jeśli Ci na nich zależy, to wybierz ponadczasowy klasyk podany w przenośnej i bardzo eleganckiej formie od marki SumUP.

sumup mobilny terminal płatniczy smartfon

Aplikacja mobilna SumUp 

Na koniec nie sposób nie wspomnieć kliku słów o aplikacji SumUp, która jest narzędziem skutecznie poszerzającym funkcjonalność urządzeń płatniczych tej marki. Program na smartfony został napisany tak, aby każdy mógł z niego skorzystać. W efekcie obsługuje się go bardzo intuicyjnie. 

Po połączeniu z terminalem, aplikacja SumUp może stanowić dosłownie centrum dowodzenia i sprawić, że proces sprzedaży będzie szybki, łatwy i przyjemny. Dzięki niej masz wgląd w finanse, które gromadzisz za pomocą zsynchronizowanego terminala mobilnego SumUp. To również tutaj istnieje możliwość błyskawicznego odbierania i wysyłania różnych przelewów, a nawet sterowania listą zakupów, które w momencie płatności wyświetlają się na urządzeniu.

Aplikację SumUp pobierzesz  w sklepach: Google Play oraz AppStore