Mijo Connected. Smartwatche, które połączą technologię z luksusem

Mijo Connected to firma, która ma ambicję zrewolucjonizować rynek werabales. Mówiąc wprost, umożliwia konkretnym markom modowym wprowadzenie do obrotu zegarków, które odzwierciedlają ich unikalny styl i estetykę. Ze swojej strony dba z kolei o ich możliwie najlepsze zaplecze technologiczne. Wszystko po to, aby dostarczać smartwatche klasy premium. Zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i ich wykonania oraz designu. Dowiedz się więcej.

Mijo Connected – co to za marka?

Firma Mijo Connected to zupełnie nowa jakość zaproponowana przez Steve’a Prokupa i Hai Nguyena, która została zapowiedziana jako rewolucja w podejściu zarówno do możliwości, jak i wyglądu inteligentnych zegarków. Jej twórcy, czerpiąc ze swojego dotychczasowego doświadczenia (m.in. w firmie Fossil), postanowili stworzyć coś, czego w ofercie smartwatchy dotychczas nie było. 

efekcie Mijo Connected nie jest tylko kolejną marką, od której można kupić sprzęt wearables. Misja nowej firmy opiera się na proponowaniu urządzeń, które harmonijnie łączą klasyczne piękno zegarków z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. W ten sposób Mijo Connected aspiruje do wygenerowania nowego trendu wśród inteligentnych zegarków, które mają stać się równie wyrafinowane w designie, co innowacyjne w zakresie oferowanych funkcjonalności.

Mijo Connected smartwatche luksusowe
fot. mijoconnected.com

Luksusowe i w pełni spersonalizowane smartwatche

Najważniejszym elementem we współpracy Mijo Connected z ekskluzywnymi markami ma być głęboka personalizacja. Firma ma umożliwić swoim partnerom pełną kontrolę nad designem smartwatchy, od wyglądu koperty, przez paski, aż po interfejs użytkownika. Dzięki temu każdy smartwatch będzie miał realną szansę stać się odzwierciedleniem estetyki danej marki, co jest niezwykle przez wzgląd na charakterystykę produktów klasy premium.

Jest i druga strona medalu. Dzięki współpracy z Mijo Connected, firmy proponujące zegarki luksusowe mogą rozszerzyć swoją ofertę o smartwatche, które są spójne z ich obecnym portfolio produktów. Taki krok nie tylko podniesie ich atrakcyjność w oczach klientów poszukujących zegarków o klasycznym, biżuteryjnym designie, ale ma szasnę umocnić także ich pozycję jako marek, które idą z duchem czasu, łącząc tradycję z nowoczesnością. 

Mijo Connected smartwatche luksusowe
fot. mijoconnected.com

Możliwości zegarków Mijo Connected

Oprócz pięknego i klasycznego designu, smartwatche Mijo Connected mają być wyposażone w najnowsze funkcje smart, wśród których należy wymienić m.in. zaawansowane monitorowanie zdrowia czy łączność bezprzewodową z urządzeniami mobilnymi. 

Co więcej, firma podjęła współpracę z MicroEJ, dzięki czemu jej urządzenia otrzymają system operacyjny Vee Wear, zapewniając kompatybilność z Androidem i iOS. To z kolei otwiera drzwi do szerokiej gamy aplikacji i funkcji,  bez których użytkownicy smartwatchy nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania. 

Czy warto czekać na zegarki Mijo Connected? Dostępność

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że idea zaprezentowana przez twórców Mijo Connected ma szansę zmienić postrzeganie smartwatchy, które do tej pory zazwyczaj były proponowane przez wiodących producentów w jednolitej formie, która ma niewiele wspólnego z klasyczną sztuką zegarmistrzowską. 

Owszem, do tej pory zdarzały się już pojedyncze sztuki, które miały bardziej biżuteryjny charakter, np. Google Fitbit Luxe czy Huawei Watch Ultimate, jednak nigdy nisza ta w całości nie została zapełniona. Tymczasem, innowacyjne podeście Mijo Connected do mody, personalizacji i integracji technologicznej może zrobić w tym zakresie niemałe zamieszanie. 

Niestety, póki co nie ma oficjalnych informacji o dacie premiery oraz firmach, z którymi Mijo Connected miałaby współpracować. Do tego tematu z pewnością będziemy wracać. 

Przeczytaj też:

Źródła tekstu i grafik:
  • https://mijoconnected.com/
  • https://pc-tablet.com/revolutionizing-smartwatches-an-unheard-of-companys-game-changing-plan/,
  • https://bnnbreaking.com/tech/mijo-connected-pioneering-a-new-era-in-the-smartwatch-industry/,
  • https://www.digitaltrends.com/mobile/mijo-connected-has-a-daring-plan-to-change-smartwatches-forever/,
  • https://telefony.co.pl/malo-znana-firma-ma-plan-na-zawsze-zmienic-smartwatche-7978288.html