Mad Catz – „Szalone koty” wracają na rynek z nowymi akcesoriami dla graczy

Kilka lat temu firma Mad Catz ogłosiła upadłość. Prawie trzy dekady doświadczenia jednak nie mogło pójść na marne i już w 2018 roku zapowiedziano jej powrót. Dziś wiemy już, jakie modele pojawią się w sprzedaży, ruszyła również ich przedsprzedaż.

Czym wyróżniają się myszki Mad Catz?

Gryzonie spod znaku „Szalonego kota” zawsze skupiały się na dwóch kluczowych cechach: wysokiej jakości wykonania i charakterystycznej, modularnej obudowie. Nie inaczej jest tym razem. Najnowsze propozycje producenta wyróżniają się na tle konkurencji agresywną stylistyką i możliwością dostosowania elementów obudowy pod swoje preferencje.

Ta ostatnia cecha jest rzeczą wyjątkową. Zazwyczaj, gdy któraś z myszek okazuje się niezbyt wygodna, za mała, za wąska bądź za lekka, trzeba poszukać jakiejś alternatywy. Większość modeli gryzoni Mad Catz oferuje natomiast możliwość konfigurowania konstrukcji poprzez wymianę paneli bocznych, zmianę wagi dzięki odważnikom czy wydłużenie profilu myszy wysuwanym elementem pod nadgarstkiem.

Nie tylko myszki, ale i podkładki

Nie tylko samymi gryzoniami gamingowe biurko stoi i Mad Catz bardzo dobrze o tym wie. Dlatego też wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy, oferując również wysokiej klasy podkładki pod myszki. Niby to taki prosty produkt, ale nawet tutaj jest miejsce na poprawę i zastosowanie nowych rozwiązań.

Najprostszy i najtańszy model podkładki wykonany jest z gumy i materiału, zapewnić ma więc precyzyjne prowadzenie myszki. Dwa pozostałe modele zrobione są natomiast z hybrydowego połączenia silikonu i materiału, zapewniając przy tym wysoką wytrzymałość i łatwy poślizg gryzonia.

Podkładki Mad Catz


Dobry dźwięk to podstawa

Oprócz tego w ofercie Mad Catz’a pojawiły się również słuchawki dla graczy. Charakteryzować mają się (jak wszystkie produkty tego producenta) wysoką jakością wykonania i komfortem użytkowania.

Dobrą jakość dźwięku mają natomiast zapewnić duże, 50 mm przetworniki z neodymowymi magnesami. Design słuchawek utrzymany jest w klasycznym dla producenta, agresywnym stylu.

„Szalone koty” w przedsprzedaży

Już dzisiaj możesz zamawiać przedpremierowo akcesoria Mad Catz.  Wysyłka będzie realizowana od 11 maja 2020 roku.

Zobacz akcesoria Mad Catz w x-kom

Recenzje akcesoriów Mad Catz

Spodziewaj się również recenzji akcesoriów wskrzeszonej legendarnej marki. Na tapetę postaramy się wziąć możliwie jak najwięcej produktów i dokładnie je przetestować. Jeżeli masz jakieś życzenia i prośby co do recenzji, napisz je w komentarzach.