LEGO® Technic Dom’s Dodge Charger. Kultowy pojazd już w przedsprzedaży

Panie i panowie, legenda w wersji LEGO® jest już dostępna. Poznajcie fenomenalny zestaw, który powstał we współpracy z wytwórnią Universal. To nie są zwykłe klocki. Tutaj każdy element to inżynieryjne arcydzieło, pozwalające stworzyć niezapomniany pojazd Dominica Toretto z „Szybkich i wściekłych”, czyli pamiętającego ducha lat 70-tych Dodge’a Chargera R/T.

Perełka dla fanów Fast&Furious

Technic Dom’s Dodge Charger 42111 to zestaw LEGO® inny niż wszystkie. Model, który zbudujesz za pośrednictwem najsłynniejszych klocków świata to prawdziwy majstersztyk nawiązujący do kultowego pojazdu bohatera „Szybkich i wściekłych”. Co więcej, wypełniony jest całym mnóstwem autentycznie wyglądających detali. Po jego złożeniu, możesz odgrywać realistyczne i pełne napięcia sceny oraz poczuć się jak sam Dominic Toretto.

Lego szybcy i wściekli

Klocki LEGO® Technic Dom’s Dodge Charger w praktyce

Budowanie repliki słynnego samochodu to niezwykła atrakcja zarówno dla fanów filmu, jak i entuzjastów motoryzacji w ogóle. Dlaczego? Otóż zestaw LEGO® Technic Dom’s Dodge Charger to zbiór, zaprojektowanych we współpracy z wytwórnią Universal elementów, które idealnie do siebie pasują, tworząc przy tym bardzo szczegółową i niezwykle realistyczną replikę samochodu. 

Niniejszy model LEGO® posiada m.in. ruchome tłoki, zawieszenie z wahaczami, układ kierowniczy, dmuchawę powietrza, a nawet legendarny silnik V8. W bagażniku ukrywają się z kolei butle z podtlenkiem, które nadają Dom’s Dodge Charger jeszcze większej mocy. 

Nic dziwnego, w końcu w pudełku LEGO® Technic Dom’s Dodge Charger znajduje się aż 1077 elementów.

LEGO Technic Dom's Dodge Charger

Model dla małych i dużych entuzjastów LEGO®

Zestaw LEGO® Technic Dom’s Dodge Charger przeznaczony jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci od lat 10. Ilość elementów, niepowtarzalny motyw przewodni oraz szczegółowa instrukcja składania sprawiają, że będzie on doskonałą rozrywką i pomysłem na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem. 

Pamiętaj, że składanie pojazdu z Fast&Farious to istna przyjemność, więc warto ją sobie odpowiednio dozować. Później, możecie w pełni oddać się zabawie i poczuć zew adrenaliny, dzięki jednemu z najbardziej kultowych pojazdów kinematografii.

LEGO® Technic Dom’s Dodge Charger już dostępne  w al.to

Skorzystaj z przedsprzedaży i kup nowy zestaw od LEGO Technic Dom’s Dodge Charger już teraz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie oraz z darmową dostawą. 

LEGO Technic Dom's Dodge Charger