Laptopy Dell dla nauczycieli. Zobacz proponowane modele

Bon dla nauczycieli to w ostatnim czasie gorący temat. I nic w tym dziwnego – za wartość bonu można kupić naprawdę dobrego laptopa albo dopłacić do jeszcze lepszego sprzętu. Przygotowaliśmy trzy propozycje laptopów Dell dla nauczycieli, którzy lubią produkty tej marki lub dopiero planują zapoznać się z nią bliżej. Zobacz proponowane modele.

Jaki laptop Dell dla nauczyciela?

Tak naprawdę wszystko zależy od potrzeb, dlatego Dell ma w swojej ofercie kilka serii laptopów. Do podstawowych zadań, jak korzystanie z aplikacji biurowych czy przeglądarki internetowej, bardzo dobrze sprawdzi się Inspiron. Niektóre modele da się kupić za równowartość bonu.

Ale można iść o krok dalej i wybrać sprzęt z linii Latitude. To już wbudowany czytnik linii papilarnych, podświetlana klawiatura, standard militarny czy wiele innych udogodnień (w zależności od modelu).

Nic nie stoi na przeszkodzie, by iść w stronę sprzętu premium, a dokładnie taka jest seria laptopów Dell XPS. To jeszcze większa moc obliczeniowa, niska waga sprzętu czy w pełni aluminiowa obudowa. Dzięki temu XPS to laptop na długie lata.

Proponowane laptopy z każdej ze wspomnianych serii znajdziesz w dalszej części tekstu. Zapoznaj się również ze wszystkimi informacjami o bonie dla nauczyciela.

Dell Inspiron 3520 – dobry laptop w przystępnej cenie

Wydajny laptop, który jednocześnie zapewni Ci pełną mobilność. Jego głównym atutem jest funkcja ExpressCharge, co pozwala naładować baterię od 0 do 80% już w godzinę. A to szczególnie przyda się, jeśli pracujesz hybrydowo, a do tego w kilku miejscach i nie zawsze masz łatwy dostęp do gniazdka. Dzięki temu, kiedy już masz możliwość podładowania laptopa, zrobisz to bardzo szybko.

Ponadto Dell Inspiron 3520 to niezawodne narzędzie do pracy, o co dba doskonały procesor Intel Core 12. generacji. Laptop wyposażony jest też w kamerę internetową, co szczególnie przyda Ci się do wideorozmów. Zaś matowy ekran z certyfikowaną redukcją światłą niebieskiego ComfortView, o jasności 250 nitów i odświeżaniu na poziomie 120 Hz to gwarancja komfortu pracy i ochrony wzroku.

Dell Latitude 3540 gotowy na największe wyzwania

Latitude, czyli synonim wydajności. Jeśli potrzebujesz sprzętu, który wyróżniać będzie się szybkością pracy, by sprostać wyzwaniom, jakie przed nim postawisz, Dell Latitude 3540 to idealny sprzęt dla Ciebie. Tworzenie kreatywnych treści, przygotowywanie prezentacji czy wykonywanie skomplikowanych obliczeń – to tylko część zadań, z którymi laptop poradzi sobie bez problemu, będąc tym samym świetnym asystentem Twojej pracy.

Dodatkowo wykorzystaj funkcję ExpressConnect, która automatycznie łączy się z punktami dostępu o najsilniejszym sygnale i przekierowuje ruch sieciowy do aplikacji konferencyjnych. Mówiąc prostszym językiem – zoptymalizuje połączenie internetowe w taki sposób, by wideorozmowy były wolne od zakłóceń czy przycięć. A przecież to często zmora pracy online.

W razie usterki wykorzystaj wsparcie Dell Pro Support, które aktywne jest przez 36 miesięcy od daty zakupu laptopa i umożliwia zgłaszanie awarii przez całą dobę i 7 dni w tygodniu. Wyobraź sobie, że koniec roku za pasem, trzeba jak najszybciej wystawić oceny, a sprzęt odmawia posłuszeństwa. Z Dell Pro Support odpowiednio przygotujesz się na te niedogodności, dzięki ekspresowej usłudze serwisowej.

Dell XPS 13 dla tych, którzy potrzebują bardzo lekkiego sprzętu

Dell XPS 13 to już laptop, który wyróżnia się niezwykle trwałą, lekką i minimalistyczną konstrukcją z obrabianego maszynowo aluminium. Jego wyciszony i naturalny kolor jest gwarancją ponadczasowego wyglądu. Wpływa to również na ciężar sprzętu – 1,17 kg to jedna z najniższych wag wśród laptopów.

Ale świetny design to nie jedyna cecha XPS-a 13. Urządzenie wyposażone jest w procesor Intel Core 12. generacji, a dzięki dedykowanej aplikacji Dell Performance możesz dostosować wydajność laptopa do swoich potrzeb. Wybierz jeden z czterech trybów i pracuj produktywnie. Ponadto sprzęt zapewnia szybkie i bezpieczne logowanie dzięki funkcji ExpressSign-in oraz Windows Hello.

Mocną stroną XPS-a jest też czas pracy baterii. Laptop może pracować nawet do 12 godzin na jednym ładowaniu, a to przecież cały dzień pracy. Do tego zgodny jest z Intel EVO, czyli certyfikatem, który potwierdza wszechstronność urządzenia.

Jeśli w dalszym ciągu nie wiesz, na jaki model postawić, sprawdź wszystkie laptopy Dell, które kupisz z bonem dla nauczyciela w x-komie.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Dell.