Klawiatura mechaniczna SPC Gear GK630K w nowej, jasnej odsłonie Onyx White

Do sprzedaży trafiła właśnie nowa wersja bardzo ciepło przyjętej klawiatury mechanicznej dla graczy GK630K polskiego producenta SPC Gear. Jasny kolorystycznie model, nazwany Onyx White wyróżnia się kilkoma ciekawymi rozwiązaniami, a także wszystkimi zaletami swojego pierwowzoru. Sprawdźmy, na co możemy liczyć, wybierając tę białą klawiaturę.

Cechy klawiatury SPC Gear GK630K Onyx White

Nowa, jasna wersja klawiatury SPC Gear GK630K Onyx White dzieli tę samą specyfikację ze swoim czarnym odpowiednikiem. Do wyboru są więc 3 wersje: z przełącznikami Kailh Red, Kailh Blue oraz Kailh Brown. Jest w formacie TKL (tenkeyless), czyli jest pozbawiona bloku numerycznego. Dzięki temu na biurku zostaje więcej miejsca na ruchy myszką, sprawdzi się także tam, gdzie brakuje miejsca na blacie biurka.

Ogromną zaletą GK630K Onyx White jest także odpinany przewód w nowoczesnym standardzie USB typu C. Umożliwia to łatwiejszy transport klawiatury, zabierając ją na turniej w CS:GO bądź LoL.

SPC Gear GK630 Onyx White od boku

Dodatkowo poprzez specjalne oprogramowanie klawiatura pozwala na zarządzanie makrami czy też skonfigurowanie wielokolorowego podświetlenia pod swoje preferencje. Nie zabrakło także Anti-Ghostingu z pełnym N-Key Rollover, co zapewnia dokładne rejestrowanie wszystkich poleceń wykonywanych na klawiaturze. Możliwe jest również tworzenie własnych profili i przełączanie się między nimi.

Ważnym dodatkiem są natomiast podwójne stopki, dzięki którym można ustawić GK630K Onyx White w jednej z trzech wysokości podparcia. Na spodzie klawiatury schowany jest również kluczyk do łatwego ściągania keycapów.

SPC Gear GK630 Onyx White podwójne nóżki

Tak, jak w przypadku czarnej wersji SPC Gear GK630K, tak i biała odmiana została wykonana z wytrzymałego tworzywa. Wierzchnia część to natomiast aluminium. Dzięki takiemu zabiegowi klawiatura nie tylko powinna wytrzymać wiele angażujących sesji przed komputerem w ulubionej grze, jest także bardzo sztywna i nie ugina się pod palcami nawet przy energicznym wystukiwaniu komend.

Keycapy typu PBT Pudding

Charakterystycznym elementem białej GK630K są keycapy typu Pudding, wyprodukowane w technologii Double Injection. Co to oznacza? Keycapy stworzone w taki sposób są tak naprawdę odlewem wykonanym z dwóch tworzyw, wstrzykiwanych jeden po drugim do formy. Dzięki temu ich dolna część jest przezroczysta, poprawiając widoczność klawiatury i podnosząc jej walory estetyczne.

SPC Gear GK630 Onyx White prawy bok

Materiał PBT jest natomiast znany ze swojej sztywności i wytrzymałości. Zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia i zarysowania, dodatkowo niemal całkowicie niwelując wszelkie wytarcia po długim czasie użytkowania.

Trzeba przyznać, że GK630K Onyx White wraz z rozświetlonymi keycapami Pudding na schludnym i jasnym stanowisku gracza będzie prezentować się fenomenalnie.

Klawiatura SPC Gear GK630K Onyx White w ofercie x-kom

Poniżej znajdziesz linki do poszczególnych modeli nowej klawiatury SPC Gear GK630 Onyx White w sklepie x-kom.

SPC Gear GK630k Onyx White