Internetowe randki? Postaw na Badoo

Ponad 450 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie oraz lekka, przystępna i darmowa forma portalu Badoo sprawiają, że od 2006 roku serwis stanowi najpopularniejszą platformę randkową na świecie. Szukacie drugiej połówki? Chcecie poznać kogoś na dobre i na złe? A może marzy Wam się niewinny flirt? Zobaczcie, dlaczego warto postawić właśnie na Badoo.

Badoo. Aplikacja, którą pokochał cały świat

Aplikacja Badoo jest mobilnym odpowiednikiem znanego na całym świecie serwisu randkowego i genialnym polem do nawiązywania relacji międzyludzkich. Sam portal swoją historią sięga aż do 2006 roku, kiedy to został założony przez Rosjanina Andrieja Andriejewa. 

Większość opcji oferowanych przez Badoo jest zupełnie darmowa, co jak przypuszczam, z pewnością stoi za jej międzynarodowym sukcesem. Aplikację pobierzecie zarówno w sklepie Play, jak i w AppStore. Z witryny możecie korzystać oczywiście również w tradycyjnej formie, za pomocą przeglądarki internetowej.

aplikacja badoo
źródło: Badoo

Co wyróżnia Badoo?

Przede wszystkim lekka, przystępna i prosta forma. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie i przeglądanie profili innych użytkowników, zgodnie z własnymi preferencjami. Jako kryterium możecie określić różne rzeczy: wiek, pochodzenie, zainteresowania czy np. miejsce zamieszkania. To od Was zależy, które z warunków powinny być spełnione, aby internetowe randkowanie przyniosło pełną satysfakcję i być może zaowocowało jakąś poważniejszą relacją.

Każdy profil zawiera podstawowe informacje o osobie, którą prezentuje, dlatego Wy również w momencie rejestracji zostaniecie poproszeni o jego uzupełnienie. Co ciekawe, z Badoo da się korzystać w trybie prywatnym – możecie ukryć swój profil, nie tracąc jednocześnie opcji przeglądania. Twórcy Badoo dbają również o zabezpieczenia przed nieuczciwymi randkowiczami, więc na bieżąco werfikują istniejące już profile.

Randkowanie z Badoo to sama przyjemność

Z założenia Badoo jest aplikacją darmową, ale jeśli wejdziecie na wyższy poziom wtajemniczenia i zechcecie, aby Wasz profil był lepiej widoczny dla pozostałych użytkowników, możecie podbić jego popularność kupując specjalne kredyty. Ponadto aplikacja pozwala na komunikowanie się użytkowników poprzez wiadomości tekstowe oraz streaming wideo. Możecie swobodnie przeglądać, oceniać i jako że Badoo to aplikacja międzynarodowa – również poszerzać swoje horyzonty, a nie zamykać się wyłącznie na rodzime kontakty.

Sprawdźcie, co w Badoo piszczy! Życzymy powodzenia i … dużo miłości.

W atmosferze zbliżających się walentynek, polecam przeczytać również: