Huawei FreeBuds Pro, słuchawki owiane tajemnicą

Otrzymaliśmy informację, że Huawei zaplanował już premierę flagowego modelu słuchawek bezprzewodowych. Znamy tylko zarysy wyglądu i posiadamy szczątkowe dane o specyfikacji FreeBuds Pro. Sprawdź, czego udało się nam dowiedzieć i poznaj te tajemnicze słuchawki.

Zagadkowa premiera

Huawei bez wcześniejszych zapowiedzi ogłosił datę premiery swojego flagowego modelu słuchawek bezprzewodowych. Producenci uchylili nam rąbka tajemnicy i zdradzili nam garść informacji o technologii umieszczonej w środku tych zagadkowych urządzeń. Wiemy także kiedy będą dostępne w sklepie x-kom.

FreeBuds Pro, to słuchawki przede wszystkim stworzone do wykorzystywania ich na świeżym powietrzu. W zgiełku miasta dynamiczna redukcja szumów ograniczy hałas do maksymalnie 40 dB. „Pchełki” dostosują także tryb odtwarzania muzyki, podcastów czy rozmowy w taki sposób, aby jej dźwięk był najkorzystniejszy.

Huawei FreeBuds Pro wygląd

Inteligentne Huawei FreeBuds Pro – coś więcej niż tylko słuchawki

Wspomnieliśmy Wam o funkcji inteligentnego dobierania odpowiednich trybów oraz redukcji szumów. Ale słuchawki na tym nie poprzestają, Bluetooth również jest sterowane przez sztuczną inteligencję i może być sparowane z dwoma urządzeniami jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, podczas słuchania muzyki na laptopie, w tym samym momencie możemy odbierać połączenia ze smartfonu.

To z pewnością nie wszystkie możliwości, oferowane przez te zagadkowe słuchawki. Już teraz wiemy, że flagowy model o kryptonimie FreeBuds Pro będzie się wyróżniać. Produkt spod skrzydeł Huawei jest jednak określany mianem ściśle tajnego, więc na chwilę obecną nie posiadamy więcej informacji.

Jak słuchawki będą wyglądać?

Jak sami widzicie, słuchawki są zasłonięte kurtyną z mlecznego szkła, więc dostrzegamy tylko delikatny zarys obudowy. Możemy również spekulować nad wersją kolorystyczną. Projektanci pracujący nad designem Huawei FreeBuds Pro, zdradzili nam, że ich inspiracją przy tworzeniu konstrukcji były klawisze fortepianu – instrumentu łączącego muzykę z ponadczasową elegancją.

Chcielibyście dowiedzieć się więcej o FreeBuds Pro? My także, dlatego czekamy z niecierpliwością na premierę tego modelu, która odbędzie się 15 października 2020 roku.