HTC True Wireless Earbuds Plus z funkcją ANC są już dostępne. Sprawdź ich specyfikację i cenę

HTC nie zwalnia i stara się rozwijać każdą gałąź swojej oferty, w tym strefę audio. Tajwańska marka zaproponowała właśnie nowy model słuchawek dousznych, który zapowiada się bardzo ciekawie. ANC, wodoodporność, czy długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii – to tylko kilka z podkreślanych przez producenta atutów premierowych „pchełek”. Sprawdźmy, co jeszcze są w stanie zaoferować.

Słuchawki HTC True Wireless Earbuds Plus

Szukacie dobrych, kompaktowych słuchawek? Istnieje spora szansa, że nowy model od marki HTC może być trafionym wyborem. Niemal rok po premierze modelu HTC True Wireless Earbuds doczekaliśmy się nowej propozycji od tajwańskiej marki.

Mowa o słuchawkach HTC True Wireless Earbuds Plus, które według zapewnień tajwańskiego producenta, mają charakteryzować się wybitnie dobrym, mocnym i czystym dźwiękiem. Jako ich największe atuty podkreśla się też intuicyjność oraz solidną i wygodną konstrukcję.

HTC True Wireless Earbuds Plus

Jakość dźwięku i aktywna redukcja szumów

Na pierwszy plan wysuwa się jakość zaproponowanego modelu. A dokładniej jakość dźwięku i systemy, jakie oferuje. Mamy tu aktywną redukcję szumów (ANC), której głównym zadaniem jest ograniczenie odgłosów otoczenia – tak, aby użytkownik mógł spokojnie skupić się na dźwiękach płynących ze słuchawek. Nie zabrakło w nich także redukcji hałasu z otoczenia (ENC), która szczególnie przydaje się podczas rozmów.

Jak podkreśla sam producent, słuchawki HTC są też ukłonem w stronę uniwersalności. Zostały stworzone po to, aby użytkownik mógł je z powodzeniem wykorzystać zarówno do rozrywki, jak i do pracy, czy podczas podróżowania. A co najważniejsze – aby cieszył się przy tym ich niebywałą jakością. Nie mogło więc zabraknąć w nich dwóch precyzyjnie działających mikrofonów, umożliwiających wygodne i w pełni zrozumiałe rozmowy.  

Oprócz powyższego, na uwagę zasługują także:

  • tryb mono, czyli możliwość korzystania z jednej słuchawki,
  • automatyczne włączanie i parowanie słuchawek ze sprzętem,
  • system AAC, dbający o to, aby przesyłany dźwięk nie tracił na jakości.
HTC True Wireless Earbuds Plus

Niewielka, ale wygodna i wodoodporna konstrukcja

HTC True Wireless Earbuds Plus zostały skonstruowane tak, aby cieszyć nie tylko ucho, ale i oko. Ich niebanalny design podkreśla konstrukcja z dotykowym panelem na czele – za pomocą adekwatnego muśnięcia sprzętu możemy sterować dzięki niemu muzyką i rozmowami.

Ale na tym nie koniec. Słuchawki są bardzo lekkie – każda z nich waży około 5 g. Dodając do tego ergonomiczną, dokanałową konstrukcję, otrzymujemy sprzęt, który nie tylko gwarantuje dobry dźwięk, ale jest po prostu wygodny w użytkowaniu i „nie męczy” ucha.

Wisienką na przysłowiowym torcie jest fakt, że słuchawki HTC True Wireless Earbuds Plus są wodoodporne – posiadają klasę wodoszczelności IPX5, która jest gwarantem, że nie zaszkodzi im zachlapanie czy niespodziewany deszcz.

Premierowe „pchełki” są dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Zapas energii na wszystko, czego potrzebujesz

Co ciekawe, premierowe słuchawki True Wireless od tajwańskiej marki, mogą pochwalić się również sporym potencjałem w kontekście pracy bez kabli i ograniczeń energii. 

Każda z nich otrzymała bowiem akumulator 45 mAh, wytrzymujący ciągiem nawet do 5 i pół godziny – i to wszystko przy wyłączonej funkcji aktywnej redukcji szumów. 

Co więcej, jeśli mamy przy sobie uzupełnione energią dedykowane etui ładujące z baterią 500 mAh, możemy wydłużyć ten czas nawet do 24 godzin.  

Cena i dostępność HTC True Wireless Earbuds Plus

Nowe słuchawki HTC oficjalnie trafiły do Polski i od teraz są dostępne w sklepie x-kom. Poznaj ich szczegółową specyfikację i zamów sztukę dla siebie już dziś. 

Sprawdź: