Halo Infinite z pakietem nowych informacji. Zwiastun E3 2021, darmowy multiplayer i data premiery

Na tegorocznym E3 2021 pojawiła się najbardziej oczekiwana produkcja studia 343 Industries – Halo Infinite. Rok temu na Xbox Games Showcase jednak nie spodobała się wszystkim, a to z powodu kiepskiej grafiki. Tym razem otrzymaliśmy jednak nowy i ładniejszy zwiastun fabularny. Poznaliśmy też datę premiery Halo Infinite czy zobaczyliśmy, jak wygląda darmowy tryb multiplayer.

Nowy zwiastun fabularny zaprezentowany na E3 2021

Czym byłaby konsola Xbox bez Halo? Po ostatnim i nieszczególnie udanym pokazie Halo Infinite na Xbox Games Showcase niektórzy zaczęli się nad tym zastanawiać. Mimo tego na E3 2021 podczas Xbox & Bethesda Games Showcase dostaliśmy nowy zwiastun fabularny, który spotkał się już z cieplejszym przyjęciem przez fanów. I wygląda na to, że po ostatniej obsuwie gra odnotowała jakąś poprawę.

Halo Infinite Multiplayer – gameplay

Na pokazie Xbox & Bethesda Games Showcase twórcy Halo Infinite przedstawili gameplay z trybu multiplayer, który zostanie udostępniony w ramach modelu free-to-play. Warto dodać, że zarówno tryb wieloosobowy, jak i kampania zadebiutują w tym samym czasie na konsolach Xbox i PC. Sprzęt nowej generacji w swoich założeniach ma oferować płynną rozgrywkę na poziomie 120 klatek na sekundę.

Kiedy zagramy w Halo Infinite?

Wraz z udostępnionymi materiałami przez twórców podczas E3 2021 otrzymaliśmy także datę premiery gry, którą wyznaczono na koniec 2021 roku. Studio niestety nie podało konkretnego dnia ani godziny, w związku czym niewykluczone, że będziemy musieli poczekać przynajmniej kilka miesięcy na konkrety. O ile ich brak nie okaże się zwiastunem kolejnego opóźnienia.

Źródło: 343 Industries, Microsoft