Google pokazuje trasę św. Mikołaja. Odliczanie do świąt rozpoczęte

Mikołajki to nie tylko okazja do dzielenia się prezentami, ale przede wszystkim wspólnego świętowania. Google to wie i chce być bliżej swoich użytkowników, szczególnie w tym wyjątkowym czasie, by umilić im oczekiwanie na święta . Zobaczcie, co przygotowano z tej okazji.

Wioska Świętego Mikołaja zaprasza do zabawy

Google wychodzi z inicjatywą wspólnego oczekiwania na Boże Narodzenie zarówno do najmłodszych, jak i ich rodziców. Specjalnie przygotowana na tę okazję interaktywna Wioska Świętego Mikołaja zaprasza do czekania na pierwszą gwiazdkę w gronie ulubionych bohaterów oraz mnóstwa ciekawych gier i zajęć, które zapewnią rozrywkę dla całej rodziny.

mikołaj google geex
Źródło: Google

Czego się spodziewać?

Przygotowane tu atrakcje, gry i inne konkurencje są bardzo kreatywne, przez co doskonale pomagają najmłodszym zdobywać nowe umiejętności i wiedzę. W Wiosce Świętego Mikołaja znajdziecie m.in:

  • tematyczne quizy, które genialnie pomogą poznać tradycje bożonarodzeniowe na całym świecie,
  • tłumaczenia, uczące świątecznych zwrotów z całego świata,
  • gry w świątecznym klimacie, które umożliwią relaks po świątecznych porządkach,
  • tematyczne filmiki ukazujące pracę elfów i Świętego Mikołaja,
  • porady i wskazówki,
  • aplikację do nauki podstaw programowania w mikołajkowym klimacie…

… i wiele innych atrakcji.

mikołaj google geex
Źródło: Google

Mikołaj z Google przyjedzie 24 grudnia. Można będzie śledzić jego trasę

To jednak nie koniec atrakcji. Google wychodzi o krok naprzód i zapowiada, że 24 grudnia będzie można obserwować poczynania i trasę, jaką przemierza Święty Mikołaj. Sprawdzanie jego aktualnej lokalizacji, odbytych przystanków i pozostałych kilometrów będzie możliwe dzięki specjalnie przygotowanej, interaktywnej mapie. Nie może Was tu zabraknąć.

Zajrzyjcie do interaktywnej Wioski Świętego Mikołaja przygotowanej przez Google

Jeżeli z kolei nadal szukacie świątecznych pomysłów na prezenty, zobaczcie również, co przygotowaliśmy w zakładce Świąteczne Inspiracje.