GeForce RTX Studio – co to jest i jak usprawnia pracę?

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z pracą kreatywną, czy jesteś doświadczonym artystą, GeForce RTX Studio sprawi, że Twoja praca będzie znacznie wydajniejsza. Korzystając z kart graficznych od NVIDIA. możesz pobrać darmowe sterowniki, które wyciągną pełną moc z używanych aplikacji. Zobacz, korzyści płynące z RTX Studio w połączeniu z komputerem x-kom PRO.

Funkcje RTX Studio, które musisz poznać

Sterowaniki NVIDIA GeForce RTX Studio zostało stworzone z myślą o twórcach, aby ich praca stała się przyjemniejsza i przede wszystkim szybsza. Korzystając z komputerów x-kom PRO, które uzyskały ten certyfikat, możesz prowadzić lepszej jakości streamy, renderować zaawansowane modele 3D, a nawet edytować materiały wideo 8K HDR RAW. Jest to możliwe dzięki akcelerowaniu przez sztuczną inteligencję treści tworzonych w aplikacjach kreatywnych.

Wśród nich znajdziesz takie programy jak: Adobe Premiere Pro, After Effects czy Lightroom, OBS Studio, Blender, Autodesk i wiele innych. Są one wspierane przez zaawansowane sterowniki RTX Studio, które testerzy i inżynierowie NVIDIA stale optymalizują. Oznacza to, że Twoje ambitne projekty będą coraz łatwiejsze w realizacji.

Dedykowane oprogramowanie NVIDIA Studio

Sterowniki NVIDIA GeForce RTX Studio nie tylko poprawiają pracę procesora graficznego z Twoimi ulubionymi aplikacjami, ale też udostępniają własne. Oto kilka z nich:

NVIDIA Omniverse

Dzięki Omniverse wprowadzisz szybciej swoje kreatywne pomysły w życie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej fizyki i narzędziom opartym na sztucznej inteligencji możesz tworzyć materiały oparte na technikach ray tracingu i path tracingu. Renderowanie w kinowej jakości jest niezwykle szybkie, a Ty od razu możesz przejść do kolejnego zadania.

NVIDIA Broadcast

Lubisz streamować lub chcesz zacząć swoją przygodę z prowadzeniem transmisji? Przekształć swój pokój w domowe studio dzięki aplikacji Boradcast. Twoja kamerka internetowa i mikrofon zyskają nową jakość. A Ty przy pomocy jednego kliknięcia dodasz wirtualne tło oraz usuniesz szumy dobiegające z tła.

NVIDIA Canvas

Wykorzystaj potęgę drzemiącą w Si, malując proste kształty i linie. Później skorzystaj z rzeczywistej palety materiałów i przekształć te bryły w trawę, chmury czy wodę. Nawet jeśli nie masz talentu do tworzenia grafiki, to sztuczna inteligencja pomoże stworzyć Ci zapierające dech w piersiach obrazy.

Zamów komputer NVIDIA RTX Studio


Efektywna praca z komputerem x-kom PRO

Komputery x-kom PRO z certyfikatem GeForce RTX Studio, to jednostka stworzona dla prawdziwych profesjonalistów, którzy oczekują od sprzętu najwyższej wydajności. Ta ostatnia idzie w parze razem z designem, ponieważ urządzenie posiada oryginalny wygląd, który świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Komputery występują z procesorami Intel Core i9-12900F oraz i7-12700F oraz takimi kartami graficznymi jak RTX 3060, 3080 Ti oraz 3080 Ti. A oto ich najważniejsze cechy:

  • Wydajność – tylko najlepsze komponenty starannie zoptymalizowane pod kątem pracy kreatywnej
  • Niezawodność – inżynierowie po zbudowaniu komputera przeprowadzają minimum 3-godzinne testy stabilności, temperatury i napięć – w spoczynku i pod obciążeniem
  • Estetyka – minimalizm, elegancja i jednocześnie funkcjonalność zamknięta w obudowie z bogatym zestawem portów
  • Ekspresowa naprawa – jeśli w przeciągu 3 lat od zakupu komputer ulegnie awarii, to masz gwarancję, że zostanie on naprawiony w ciągu 5 dni roboczych w trybie door-to-door
komputer x-kom PRO RTX Studio

Czym różni się RTX Studio od NVIDIA Studio?

Wiele osób używa nazw RTX Studio i NVIDIA Studio jako synonimów, jednak oba terminy nie oznaczają tego samego. GeForce RTX Studio to certyfikat przyznawany komputerom i laptopom, które są przeznaczone głównie dla twórców i osiągają wymagane wyniki wydajności. NVIDIA Studio to natomiast specjalna wersja sterowników graficznych, które optymalizują pracę zaawansowanych aplikacji kreatywnych, jak np. Adobe Premiere Pro czy OBS Studio. Z tych sterowników korzysta sprzęt z certyfikatem RTX Studio.

Sprawdź komputery x-kom PRO GeForce RTX Studio