Games with Gold: czerwiec 2019. Pełna oferta na Xbox One i Xbox 360

Microsoft zdradził, w co pograją subskrybenci Games with Gold w czerwcu 2019. Po dość rozczarowującej majowej ofercie spodziewaliśmy się, że w tym miesiącu będzie choć trochę lepiej. I jest. Przygotowany kwartet gier prezentuje się co najmniej solidnie.

Czerwcowa zestawienie gier w ramach Games with Gold.

Majowa oferta Games with Gold nie została przyjęta dobrze przez graczy, którzy dość ostentacyjnie wyrazili swoje rozczarowanie w social mediach i na forach internetowych. Można było zatem spodziewać się nieco lepszej paczki gier w kolejnym miesiącu. I rzeczywiście, tym razem Microsoft postarał się znacznie bardziej.

W co pograją abonenci Games with Gold w czerwcu 2019?

EA SPORTS NHL 19 (Xbox One)

Absolutny hit. To taka Fifa, tyle tylko, że na lodzie, z krążkiem zamiast piłki i kijkami zamiast korków. Czy trzeba być pasjonatem hokeja, aby dobrze bawić się przy tym tytule? Absolutnie nie. Sam z wielką przyjemnością ogrywałem już kilka odsłon NHL, mimo że o samej dyscyplinie, jak również i lidze, której poświęcona jest seria, wiem tyle, co nic.

Gra będzie dostępna do pobrania od 1 do 30 czerwca.

Rivals of Aether (Xbox One)

Jeśli chcielibyście pograć w grę w stylu „Super Smash Brothers”, ale nie macie Nintendo Switcha, „Rivals of Aether” może być wartościowym substytutem. Ta dwuwymiarowa bijatyka potrafi dostarczyć sporej dawki frajdy zarówno podczas gry z partnerem, jak i w trakcie kampanii singleplayerowej.

„Rivals of Aether” pobierzecie między 16 czerwca a 15 lipca.

Portal: Still Alive (Xbox 360)

90% na Metacritic to chyba najlepsza laurka dla tej produkcji. „Portal: Still Alive” to bardzo innowacyjna gra logiczna, w której nic nie jest takie, na jakie wygląda, a postępy w grze może nam zapewnić wyłącznie kreatywne podejście do rozgrywki.

Gra „Portal” będzie dostępna w ramach Games with Gold od 1 do 15 czerwca.

Earth Defense Force 2017 (Xbox 360)

Bardzo przyjemna strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Walczymy w niej z kosmitami, którzy przybyli na Ziemię bynajmniej nie w pokojowych zamiarach. Gra świetnie się sprawdzi w trakcie kooperacyjnych sesji gamingowych ze znajomymi.

Pobrać „Earth Defense Force 2017” będzie można od 16 do 30 czerwca.