Forza Horizon 5 jeszcze w tym roku? Tak sugeruje Hot Wheels

Piąta odsłona serii Forza Horizon, czyli tej polegającej bardziej na zręczności niż symulacji, nadal nie otrzymała oficjalnej daty premiery. W zasadzie to nie za wiele o niej wiadomo. Ale czemuś służą plotki, a nuż któraś w końcu się potwierdzi. Kolejna z plotek wychodzi od marki Hot Wheels, do której zaliczają się tematyczne zabawki z wcześniej wymienionej serii gier.

Hot Wheels zna datę premiery Forza Horizon 5?

Data premiery gry Forza Horizon 5 pozostaje nieznana. Ale na jej temat pojawiało się już bardzo wiele plotek. Część z nich mówiła o tym, że wcześniej zobaczymy Forzę Motorsport – co miałoby sens, bo Playground Games jest teraz dodatkowo odpowiedzialne za powrót słynnego Fable. Dziennikarz Jeff Grubb z GamesBeat twierdzi zaś, że gra wyścigowa brytyjskiego studia miałaby się ukazać jeszcze w tym roku. Gdzie leży racja?

samochodzik porsche 911 hot wheels z forza horizon

Może w tym, co próbują nam zasugerować samochodziki Hot Wheels. Według bloga T-Hunted, który zajmuje się tymi zabawkami, jeszcze we wrześniu tego roku mają ukazać się nowe, prezentujące samochody z gier Forza Horizon. Pośród nich jednak znajdują się takie pojazdy, jak Corvette C7.R czy Porsche 911, czyli samochody, których nie było wcześniej w żadnej grze z tej serii.

Skoro dotąd zabawki debiutowały w tym samym czasie, co gry, to w takim razie Forza Horizon 5 powinna mieć swoją premierę we wrześniu 2021 roku. Co Wy na to?

Hot Wheels nie tylko zdradzałoby datę premiery, ale i miejsce akcji

Być może to już na wyrost, ale samochodziki, których nie było wcześniej w Forza Horizon znajdują się na pustynnym tle. Pierwsze plotki dotyczące miejsca akcji Forza Horizon 5 zamykały się na Japonii i w tym wypadku nie miałoby to najmniejszego związku. Jednak jeden z najnowszych przecieków sugeruje, jakoby lokacja miała być zgoła inna, bo mielibyśmy się przenieść do Meksyku.

Forza Horizon 5 fanowska grafika

Zatem plotki układają się coraz lepiej i powoli przestają się wykluczać. A kiedy możemy spodziewać się jakichś konkretów czy potwierdzeń? Niewykluczone, że na nadciągającym E3 2021, na konferencji Microsoftu.

Źródło: Pure Xbox, T-Hunted