Deus Ex: Mankind Divided i The Bridge za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store ponownie obdarowuje graczy, oferując w tym tygodniu dwa kolejne tytuły za darmo. Do rozdania są Deus Ex: Mankind Divided, świetnie oceniana odsłona z serii Deus Ex, oraz The Bridge, gra logiczna, która wygimnastykuje nasz umysł, zmuszając go do nie lada wysiłku.

Deus Ex: Mankind Divided – kontynuacja cyberpunkowej sagi

Od czwartku 14 marca gracze będą mogli zanurzyć się w dystopijnej przyszłości Deus Ex: Mankind Divided.

Gra została stworzona przez Eidos Montréal i wydana przez Square Enix, stanowiąc piątą część serii Deus Ex. Jako bezpośrednia kontynuacja hitu z 2012 roku, Deus Ex: Human Revolution ponownie wprowadza graczy w świat Adama Jensena, cybernetycznie ulepszonego agenta, który nawiguje przez świat pełen społecznych i politycznych niepokojów.

W momencie premiery Deus Ex: Mankind Divided było chwalone za złożoną narrację, głębokie mechaniki rozgrywki oraz połączenie elementów skradania się, akcji i gry fabularnej.

Deus Ex: Mindkind Divide

The Bridge: arcydzieło logiczne

Obok Deus Ex, za darmo dostępne będzie również The Bridge, czyli gra, która wymusza na graczu nietuzinkowe podejście do fizyki i perspektywy w gameplatu.

Stworzone przez Ty Taylora, The Bridge jest grą logiczną, która czerpie inspirację z prac Isaaca Newtona i M. C. Eschera. Gracze mają za zadanie obracać świat, aby przeprowadzić protagonistę do wyjścia na każdym etapie.

Wydane w 2013 roku The Bridge otrzymało pozytywne recenzje za swój unikatowy styl artystyczny i wymagające łamigłówki.

Od kiedy można pobierać?

Deus Ex: Mankind Divided oraz The Bridge będą dostępne do pobrania i zachowania za darmo w Epic Games Store od 14 do 21 marca.

Do tego czasu gracze mogą cieszyć się jeszcze darmowym Astro Duel 2.