FIFA 22 jest już dostępna w przedsprzedaży

Okej, to ten moment, kiedy oficjalnie możemy rozpocząć nakręcanie hajpu. Mimo że do premiery FIFA 22 pozostało jeszcze kilka miesięcy, grę możecie już zamawiać w przedsprzedaży. Czy warto to zrobić? Tego, jak zwykle w przypadku EA Sports, nie wiadomo. Na papierze nowa odsłona prezentuje się naprawdę miodnie, szczególnie w wersjach na PS5 i XSX, gdzie furorę może zrobić technologia HyperMotion.

Nowa FIFA, nowe nadzieje

EA Sports mocno ruszyło z kampanią promującą grę FIFA 22. Dostaliśmy pierwszy trailer oraz całkiem sporo informacji na temat nowinek gameplayowych. Nie obyło się też bez rozczarowań, szczególnie w obozie pececiarzy, którzy dostaną uboższą – w porównaniu z PlayStation 5 i Xbox Series X|S – wersję FIFY, bez HyperMotion, które ma szansę stać się prawdziwym gamechangerem dla serii. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat nadchodzącej Fify, odsyłam Was do tekstów:

Jak co roku EA obiecuje nam gruszki na wierzbie, a że wiemy, czym to się zwykle kończy (podpowiadam – nerwicą i rozczarowaniem), rewelacje na temat FIFA 22 powinniśmy przyjmować z dystansem. Przynajmniej do czasu pierwszych gameplayów, na których powinniśmy dostrzec te ponad 4 tysiące nowych animacji, rozbudowany system interakcji między zawodnikami i inne nowości, o których „elektronicy” z Kanady mówią z nieskrywaną dumą.

Kylian Mbappe FIFA 22 HyperMotion

Jeszcze nie tak dawno, w przypływie frustracji, popełniłem tekst o tym, że FIFA 21 będzie ostatnią odsłoną, która zaangażuje mnie do rozgrywek FUT. Oczywiście teraz, po pierwszym trailerze, już nie składam tak stanowczych deklaracji. Tak, EA, po raz kolejny udało Wam się obudzić we mnie Syndrom Sztokholmski. I tak, pewnie jeszcze w tym tygodniu zapłacę za preorder. Tak, tak, w wersji Ultimate, żeby móc dorwać się do gry na trzy dni przed premierą.

Nie oceniajcie, spróbujcie zrozumieć.

fifa 22 trent alexander arnold

Przedsprzedaż FIFA 22 w x-kom

W sklepie x-kom macie już możliwość zamawiania gry FIFA 22 w przedsprzedaży. Nie namawiam, nie zniechęcam, ale gdybyście jednak się zdecydowali, to możecie wpisywać w komentarzach swoje nicki na Xbox Series X|S. Pogramy, wierzę.

Tymczasem w x-kom możecie kupić FIFA 22 na każdą z dostępnych platform, oczywiście pomijając – z wiadomych względów – Google Stadia, gdzie gra również będzie dostępna i to – uwaga, uwaga – w tej wypasionej wersji z HyperMotion.

Sprawdźcie FIFA 22 w x-kom