Diablo 4 osiągnęło status złoty. Czerwcowa premiera niezagrożona!

Fani serii Diablo z niecierpliwością czekali na nadejście Diablo 4, a teraz czerwcowa data premiery wydaje się bardziej realna niż kiedykolwiek. Blizzard ogłosił, że gra pokryła się złotem, co oznacza, że jest już prawie kompletna, a co za tym idzie – gotowa, aby trafić w ręce graczy.

Blizzard obiecuje wieloletnie aktualizacje

Gra ma zadebiutować na konsolach PlayStation i Xbox oraz na PC, a mimo że jest gotowa na premierę, Blizzard planuje ciągłe aktualizowanie gry, która wymaga połączenia z internetem, różnymi zawartościami przez kolejne kilka lat. Fani niedawno mieli okazję samodzielnie zanurzyć się w odnowionej odsłonie Sanktuarium w dwóch kolejnych weekendowych otwartych beta testach w marcu, dając im możliwość spróbowania dużej kawałka już ukończonej gry.

Tak się składa, że za sprawą Jakuba mieliśmy okazję potestować marcową betę gry:

Graliśmy w betę Diablo IV. Zło powróciło do Sanktuarium (i wygląda piekielnie dobrze)

„Przejście na złoto to kamień milowy dla niezwykłego zespołu Diablo IV, którzy ciężko pracowali nad tworzeniem następnej generacji ikonicznej serii. To konkretny, znaczący krok w kierunku naszej premiery 6 czerwca” – powiedział Rod Fergusson, dyrektor generalny Diablo.

„Niezależnie od tego, czy gracze są weteranami serii, czy też do niej dopiero dołączają, nie możemy się doczekać, aby każdy doświadczył pełnej gry: uczestnicząc w niesamowitym opowiadaniu, eksperymentując z klasami postaci i buildami oraz odkrywając to, co oferuje endgame i ciemny świat Sanktuarium”.

Preordery już zamówione? Wyczekujecie czerwcowej premiery Diablo 4? Dajcie znać w komentarzach, jakie są Wasze oczekiwania wobec gry.