Cyberpunk 2077: Ultimate Edition zapowiedziane. Kiedy premiera kompletnej edycji?

CD Projekt RED przypomina kolejny raz o Cyberpunku 2077. Wkrótce na rynku pojawi się długo oczekiwana kompletna edycja tej gry – Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. Będzie ona dostępna zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej, na trzech kluczowych platformach sprzętowych. Co dokładnie oznacza to wydanie dla graczy? Przekonaj się.

Co zawiera Cyberpunk 2077: Ultimate Edition?

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition to nie tylko podstawowa wersja gry. To kompletny pakiet, który zawiera wszystkie dotychczasowe aktualizacje i ulepszenia, w tym rewolucyjną aktualizację 2.0. Ta aktualizacja przyniosła ze sobą tak naprawdę zbudowane od nowa drzewka postaci, możliwość walki podczas jazdy, a także znaczące poprawki SI wrogów i policji. Dodatkowo, gracze otrzymają dostęp do nowych broni, pojazdów i ubrań, co jeszcze bardziej wzbogaca doświadczenie w świecie Night City.

Ale to nie wszystko. W Ultimate Edition znajdziemy również dodatek „Widmo wolności” (Phantom Liberty), który wprowadza nową, szpiegowską przygodę pełną zwrotów akcji i intryg w niebezpiecznym Dogtown. To rozszerzenie historii głównego bohatera, V, zapewnia jeszcze więcej emocji i wyzwań.

cyberpunk 2077 ultimate edition box

Cena i data premiery Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

Premiera Cyberpunk 2077: Ultimate Edition odbędzie się 5 grudnia 2023 roku na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X/S. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsze pudełkowe wydanie Cyberpunk 2077 dla konsol nowej generacji. Przy czym na płycie pełne wydanie gry będzie tylko na Xboksie Series X. Na PS5 dodatek Widmo wolności będzie w formie kodu (reszta na płycie), a wydanie PC ma mieć grę w formie klucza do platformy GOG.com.

CD Projekt RED nie potwierdziło jeszcze oficjalnej ceny kompletnego wydania Cyberpunka 2077. Według przecieków ma ona wynieść 60 dolarów, czyli najpewniej w Polsce będzie to oznaczać 249 lub 259 zł. Podstawowa wersja gry jest obecnie wyceniona na 199 zł, natomiast dodatek na 99 zł.  

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition to pełne doświadczenie, które przenosi graczy w zupełnie nowy wymiar rozrywki. Zawartość tej edycji, połączona z talentem znanych aktorów i zaawansowanymi ulepszeniami technicznymi, sprawia, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana gier (action) RPG i cyberpunkowych klimatów. Czy jesteście gotowi na tę przygodę?