Nowe fabularne DLC do Borderlands 3 zapowiedziane – premiera jeszcze w tym roku!

Fani tej humorystycznej i dynamicznej strzelanki mają powody do radości. Gearbox właśnie zapowiedział pierwsze fabularne DLC do tegorocznego hitu Borderlands 3. Na Pandorę wrócimy już 19 grudnia.

Najważniejszy jest loot

Już od premiery wiedzieliśmy, że do Borderlands 3 zapowiedziane są cztery DLC. Pierwszym z nich będzie Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot. W tytułowym napadzie czeka nas dużo strzelania, pokaźny zestaw questów, masa lootu w tym całkiem świeże bronie, nowi przeciwnicy do pokonania, unikalni bossowie, no i… jeszcze więcej lootu. Nie ma wątpliwości, że każdy fan serii Borderlands poczuje się jak w domu.

borderlands jackpot

Idziemy do kasyna

Fabularnie celem kampanii będzie obrabowanie olbrzymiego kasyna należącego niegdyś do charyzmatycznego antagonisty z drugiej części gry – Handsome Jacka. W roli gospodarza powróci natomiast kolejna postać, którą fani serii z pewnością dobrze pamiętają. Tytułowa Moxxi pojawiła się już w DLC do pierwszej części Borderlands, gdzie była przewodnikiem i komentatorem zmagań naszej postaci.

Warto też wspomnieć, że posiadacze Season Passa otrzymają dodatek za darmo, w dniu premiery. Dla tych, którzy zdecydowali się na jedynie na podstawową wersję Borderlands 3 będzie możliwość zakupienia go osobno.

Jackpot 5

Wstęp 13+

Żeby móc rozpocząć szalony napad Moxxi, nasza postać będzie zmuszona spełnić dwa główne kryteria. Przede wszystkim, nasz Vault Hunter ma znajdywać się na trzynastym poziomie doświadczenia. Ponadto, trzeba również ukończyć piąty epizod głównej osi fabularnej gry. Warto odnotować, że przeciwnicy będą skalować się do naszego bohatera, jeśli ten będzie miał wyższy poziom, zapewniając zawsze emocjonujące i niebanalne wyzwanie.

borderlands roboty

Moxxi’s Heist of The Handsome Jackpot to pierwszy i zarazem ostatni dodatek do Borderlands 3, który pojawi się w tym roku. Jeśli jeszcze nie graliście w najnowszą część, możecie nabyć ją w naszym sklepie.

Źródło: borderlands.com