Call of Duty: Mobile – sezon drugi wystartował

Nie ma nic lepszego, jak rozerwać się przy ulubionej grze na telefon. A jeśli tą grą jest Call of Duty: Mobile, mamy dobrą wiadomość dla wszystkich graczy – 10 marca wystartuje drugi sezon, a razem z nim wiele nowych dodatków. Sprawdź, co pojawi się w najnowszej aktualizacji dla mobilnego Call of Duty.

Call of Duty: Mobile – sezon drugi

Nadchodząca aktualizacja Call of Duty: Mobile, która została nazwana Day of Reckoning, to wiele nowych dodatków, a także zmian i usprawnień w grze. Lista nowości jest bardzo długa, a zaczyna się od nowych map, które znalazły się już wcześniej w Modern Warfare. Są to Shoot House, która zapewni rozrywkę w szybki tempie, a także Shipment, często uważana za najmniejszą mapę w historii Call of Duty. Wrócić ma także klasyczna mapa Nuketown, ale nie ma jeszcze potwierdzenia, kiedy to nastąpi.

Day of Reckoning – nowości

Nowe tryby gry

Jednym z nowych trybów gry jest tzw. Bitwa czołgów, która najpierw wymaga złożenia czołgu z dostępnych komponentów, od podwozia, przez silnik, aż do broni, jaką maszyna będzie dysponować. Co po złożeniu czołgu? Rozwałka! Tryb gry ma być dostępny w battle royale od 24 marca.

Kolejnym trybem jest Gunfight Sniper, w którym gracze muszą eliminować cele za pomocą karabinów snajperskich. Dostępne są między innymi nowe bronie jak Kilo-Bolt Action czy NA-45. Tryb ma się pojawić w grze w ostatnim tygodniu marca.

Nowe bronie, pojazdy i postacie

Nową bronią w drugim sezonie mają być karabin szturmowy AS Wał – rosyjski karabin z tłumikiem, snajperka SP-R 208 – jej szczególnym atutem jest moc i szybkość przeładowania, a także napalm do… palenia wrogów. Pojawi się też pojazd o nazwie Cargo Truck do przewozu większej ilości ładunku. Będzie też nowa postać – Ghost, w którą wcieli się angielski aktor Jeff Leach.

Trzeba dodać, że informacje na temat kolejnych nowości będą pojawiać się z czasem, ponieważ w tej chwili nie znamy jeszcze wszystkich. Pozostaje grać i cieszyć się nowymi smaczkami w Call of Duty: Mobile.

Źródło: techradar.com