Black Desert Online za darmo na Steam po raz drugi

Już dziś możecie dodać do swojego konta Steam jedną z najpopularniejszych gier MMO za free – Black Desert Online. Zupełnie bez ograniczeń (chyba że jesteście kolekcjonerami kart) i na zawsze, bez wydawania pieniędzy na podstawową wersję produkcji. A to z okazji premiery rozszerzenia pod tytułem The Eternal Winter.

BDO na Steamie za 0 groszy

Po raz kolejny na Steamie można odebrać Black Desert Online za darmo. Tym razem z powodu premiery nowego rozszerzenia The Eternal Winter – a to oznacza jeszcze więcej zawartości dla grających. Tak jakby wcześniej było jej mało. I nie ma w tym żadnych haczyków. Wystarczy dodać grę do konta i pozostanie w naszej bibliotece na zawsze. Jedyną różnicą od normalnego zakupu BDO jest to, że w przypadku tej promocji nie będzie można otrzymać kart kolekcjonerskich Steam za grę.

Black Desert należy dodać do konta do 13 kwietnia do godziny 19:00.

grafika black desert z logo gry

Jak odebrać Black Desert Online na Steam za darmo?

  1. Wejdź na kartę Steam gry Black Desert Online.
  2. Wciśnij „Dodaj do konta” będąc zalogowanym.
  3. Ciesz się świeżutkim MMO.


Minimalne wymagania sprzętowe Black Desert Online

  • System operacyjny: Windows 10 (32-bit lub 64-bit)
  • Procesor: Intel Core i3-530 2.9 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GTS 250, GeForce 9800 GTX, Radeon HD 3870 X2
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 39 GB dostępnej przestrzeni
  • Dodatkowe uwagi: Rozdzielczość ekranu: 1280×720

Co stoi za sukcesem Black Desert Online?

Pierwsze, co myślę, to niesamowicie rozbudowany kreator postaci. Po spędzeniu w nim kilku godzin wchodzi się do gry, która zasypuje graczy dziesiątkami opcjami w menu. A te trudno ogarnąć przy pierwszym posiedzeniu. Jeżeli jednak przebijemy się przez natłok różnych treści, otrzymujemy całkiem niezłą sandboksową przygodę. W której można robić co się zechce, bo: łowić, handlować, craftować, gotować, jeździć konno, pływać, a nawet osiedlić się w którymś z miast na stałe – mapa jest ogromna. Obecnie to jedno z najpopularniejszych i najlepszych MMO na rynku. O czym teraz możecie się przekonać bez wydawania kasy.

Źródło: Lowyat, MMORPG