Steam rozdaje 30 gier. Na zawsze, za darmo, bez haczyków

W tym miesiącu Steam zaskakuje graczy ciekawą ofertą – 30 darmowych gier, które możecie dodać do swojej biblioteki i zatrzymać na zawsze! To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją kolekcję o nowe tytuły bez wydawania ani grosza. Wśród oferowanych gier znajdują się zarówno nowości, jak i dobrze znane pozycje, które z pewnością zainteresują szerokie grono odbiorców.

Darmowe gry na Steamie. Co można zdobyć?

Wśród wyróżnionych tytułów znalazły się:

Freddy’s Archives

Gra przygodowa typu point-and-click, która zabiera graczy do mrocznego świata pełnego zagadek i tajemnic. Opierając się na popularnej serii Five Nights at Freddy’s, gra oferuje nową historię z ulubionymi postaciami. Gracze muszą wykorzystać swój spryt i zdolności dedukcyjne, aby rozwikłać zagadki i przetrwać spotkania z przerażającymi animatronikami.

Freddy’s Archives wyróżnia się szczegółową grafiką i klimatyczną ścieżką dźwiękową, która potęguje napięcie.

Mr. Photographer

Lekka i przyjemna platformówka, w której gracze wcielają się w fotografa eksplorującego kolorowy świat. Zadaniem gracza jest nie tylko pokonywanie przeszkód i zbieranie przedmiotów, ale również uchwycenie unikalnych momentów za pomocą kamery.

Gra oferuje szybką i niezbyt skomplikowaną rozgrywkę, idealną na krótkie sesje. Mr. Photographer zachwyca prostotą i oryginalnym podejściem do gatunku platformówek, oferując zarówno zabawę, jak i możliwość wyrażenia kreatywności.

Mr. Photographer gra

Sheepy

Sheepy to urocza platformówka, która zabiera graczy w godzinną przygodę pełną barw i wyzwań. Gracze kierują perypetiami sympatycznego baranka, przemierzając różnorodne i kolorowe poziomy. Gra skupia się na eksploracji i pokonywaniu przeszkód, oferując przy tym zabawne mechaniki i elementy zagadek.

Sheepy wyróżnia się nie tylko piękną grafiką, ale również znakomitą ścieżką dźwiękową i ciekawą fabułą, która stopniowo odkrywa się przed graczem.

Chakana

Gra typu Metroidvania, która przenosi graczy w świat inspirowany andyjską mitologią. Wyróżnia się piękną, ręcznie rysowaną grafiką i płynną animacją. Gracze wcielają się w bohatera eksplorującego starożytne ruiny, walczącego z mitycznymi stworzeniami i rozwiązującego zagadki oparte na andyjskich wierzeniach i symbolice.

Chakana oferuje głęboką rozgrywkę z elementami RPG, umożliwiając rozwój postaci i odkrywanie nowych umiejętności, co pozwala na eksplorację wcześniej niedostępnych obszarów. Gra jest nie tylko wizualnie zachwycająca, ale również oferuje wyzwanie dla fanów gatunku.

Jak pobrać darmowe gry ze Steam?

Aby skorzystać z oferty, wystarczy posiadać konto na Steam. Proces jest niezwykle prosty:

  1. Zalogujcie się na swoje konto Steam.
  2. Przejdźcie do strony promocji lub poszukajcie w sklepie Steam wymienionych gier.
  3. Dodajcie gry do swojej biblioteki, klikając przycisk „Zainstaluj grę” lub „Dodaj do konta”, w zależności od gry.
  4. Cieszcie się grami bez ograniczeń! Raz dodane do biblioteki, gry pozostaną z Wami na zawsze.