Będziemy na IFA 2022. Czego będziemy mogli się spodziewać po Berlińskich Targach?

Specjalnie dla Was będziemy obecni na wydarzeniu IFA 2022, z którego wyciągniemy najważniejsze, najciekawsze i najlepiej zapowiadające się nowinki technologiczne. Te zaprezentujemy Wam na portalu, by nic Was nie ominęło. Czekacie na coś specjalnego?

Geex na IFA 2022. Warto śledzić portal

Plan jest prosty. Nie śpimy, zwiedzamy. Jedziemy, odkrywamy i piszemy. Z relacji dowiecie się wszystkiego, co najciekawsze. Wykłady, prezentacje, najnowsze produkty, technologiczne rozwiązania i ciekawostki.

IFA to jedne z największych targów elektroniki użytkowej. To tam, w Berlinie, spotykają się najnowsze trendy w branży, innowacje, odgrzewane kotlety i ciekawe rozwiązania. Czym targi zaskoczą nas w tym roku? Bądźcie z nami i przekonajmy się razem. Targi ruszają 2.09.

Obszary i tematyka

Targi zostały podzielone na poszczególne obszary. Zobaczymy m.in.:

  • Informatyka i gry – tutaj zobaczymy komputery, gry, technologie przechowywania danych i rozwiązania w chmurze, a nawet bezpieczeństwo cybernetyczne. W zeszłym roku pokazały się takie firmy jak Microsoft, Lenovo, Asus, Acer, Logitech, AVM, TP-Link; mamy więc nadzieję, że i w tym roku targi IFA nas nie zawiodą.
  • Audio – czyli technologia redukcji szumów i słuchawki, streaming, inteligentne głośniki i innowacyjne systemy dźwiękowe. Wśród wystawców byli: Audio-Technica, Audioblock, Jabra, JVC Kenwood, Nubert. W tym roku powinno być głośno 😉
  • Fitness i monitorowanie zdrowia – a tutaj urządzenia do stymulacji i masażu mięśni, cyfrowe termometry kliniczne, inteligentne wagi, czy nowe trendy w smartwatchach. Mamy nadzieję zobaczyć takie firmy jak Fitbit, Garmin, Amazfit, Therabody, czy Smart Medical Device. Zainteresowani nowymi trendami w dziedzinie monitorowania zdrowia? My na pewno!
  • Ponadto na targach są takie działy jak AGD, Smart Home, Komunikacja i wiele więcej.

IFA Berlin łączy w sobie entuzjastów elektroniki z całego świata. Przyłącz się i Ty

Nie musisz jechać do Berlina, by wiedzieć co w trafie piszczy. Będziemy tam dla Ciebie. Ciekawi Cię jakiś konkretny temat? Napisz w komentarzu. Obiecujemy jednak, że wyciągniemy z targów wszystko co najlepsze (przynajmniej się postaramy), by każdy geek był ukontentowany.

Obserwujcie Geeksa, by nie przegapić żadnych newsów ze świata elektroniki użytkowej.