Astro gotowe na Xbox Series X. Kompatybilność potwierdzona

Świat konsolowy obiegła astronomicznie dobra wiadomość – słuchawki Astro na konsole Xbox One będą kompatybilne z Xbox Series X. Co ważne, marka Astro jest pierwszą, która uzyskała potwierdzenie kompatybilności. Zobacz, w których headsetach zagrasz na nowym Xboxie.

Słuchawki gamingowe Astro. Do konsoli i do PC

Dobrze jest mieć wielozadaniowy sprzęt. Taki, który posłuży do pecetowych batalii, by zaraz potem stać się wsparciem w grach konsolowych. Jeden, by wszystko ograć i w bitwach zwyciężać!

Abstrahując już od tolkienowskich parafraz, stwierdzam, że multiplatformowość jest zjawiskiem pożądanym. Inwestujesz raz i masz akcesorium wpisujące się w pełni w profil gracza. Hajs się zgadza, statystyki w grach również. Przecież lepiej wydawać pieniądze na nowe gry, niż na akcesoria, prawda?

Baza Astro A50

I tak oto dochodzimy do najważniejszego – do kompatybilności z tym, co dopiero nastąpi. Bo współpraca z konsolami obecnych generacji jest naturalna. Nie wiadomo jednak, jak będzie z nową, tą, która dopiero będzie mieć premierę – nie wiadomo z resztą kiedy dokładnie.

Zatem czy uzasadniony jest zakup słuchawek do Xbox One, gdy na horyzoncie jawi się premiera Xbox Series X? W przypadku słuchawek Astro – tak, bo ta firma, chyba jako pierwsza ogłosiła kompatybilność z Xbox Series X, o którym wiemy już niemal wszystko.

Kompatybilność dotyczy wszystkich poniższych modeli. Można z czystym sumieniem kupować i szykować się na nową generację Xboxa.

Modele kompatybilne z Xbox Series X

Słuchawki Astro do Xbox Series X