7 gier zniknie z Game Passa. To ostatnia szansa, by zagrać w serię Battlefield

Gracze Xbox Game Pass powinni przygotować się na pożegnanie z kilkoma znakomitymi tytułami jeszcze przed końcem listopada. Z katalogu usługi zostanie usuniętych aż siedem gier, w tym trzy z serii Battlefield: „Battlefield 1943”, „Battlefield: Bad Company” oraz „Battlefield: Bad Company 2”. To szczególnie bolesne straty dla fanów gatunku FPS, ponieważ każda z tych gier wniosła coś wyjątkowego do świata wirtualnej rozrywki.

Battlefield znika z Game Passa

„Battelfield 1943” to klasyczna gra wojenna, która przenosi graczy na pola bitew II Wojny Światowej. Natomiast „Battlefield: Bad Company” i jego kontynuacja „Battlefield: Bad Company 2” zyskały uznanie dzięki niepowtarzalnemu połączeniu intensywnej akcji z humorem i rozbudowanym trybem dla pojedynczego gracza.

Pozostałe tytuły, które opuszczą katalog Game Passa to „Anvil”, „Disc Room”,
Eastward” i „Grid”. „Anvil” to gra akcji z elementami roguelike, która cieszyła się popularnością wśród miłośników intensywnego tempa i ciągłych wyzwań. „Disc Room” oferuje unikalne połączenie zagadek i akcji, gdzie gracze muszą unikać śmiercionośnych dysków w coraz to trudniejszych poziomach. „Eastward” jest pięknie wykonaną grą przygodową z elementami RPG, która zyskała uznanie za swój urok i głębię narracji. „Grid” to zaś wyścigówka, która oferuje zarówno emocjonujące wyścigi, jak i rozbudowany model jazdy​​​​.

Sprawdź dostępne abonamenty na Game Passa w x-komie

Jakie gry i kiedy opuszczą Game Passa?

Podsumujmy, 30 listopada 2023 roku z biblioteki Xbox Game Pass znikną:

  • Anvil
  • Battlefield 1943
  • Battlefield: Bad Company
  • Battlefield: Bad Company 2
  • Disc Room
  • Eastward
  • Grid

To, że gry opuszczają Game Pass, jest naturalnym elementem cyklu życia usługi. Microsoft regularnie aktualizuje swoją ofertę, wprowadzając nowe tytuły, jednocześnie usuwając te starsze.

Sprawdź również: Nadchodzące (przewidywane) pożegnania w Xbox Game Pass – Grudzień 2023