Mądrze zamknij budżet. Jeszcze w tym roku kup w x-komie sprzęt dla Twojej firmy

Twoja firma potrzebuje nowego sprzętu komputerowego lub oprogramowania? Planujesz już teraz wyposażyć swoje biuro w niezbędne urządzenia peryferyjne, smartfony czy laptopy? W x-komie zamówienia złożone i opłacone do 30 grudnia do 16:00 zostaną zrealizowane jeszcze w tym roku. Ponadto zyskujesz pomoc ekspertów w skompletowaniu najlepszych rozwiązań oraz wsparcie przy załatwianiu formalności. Sprawdź szczegóły oferty.

Sprzęt komputerowy do firmy kupisz jeszcze w tym roku w x-komie

Planujesz zakup urządzeń biurowych i sprzętu technologicznego, który wesprze Ciebie i Twoich pracowników w wykonywaniu codziennych obowiązków? Zapoznaj się z ofertą x-komu i dokonaj niezbędnych zakupów jeszcze w tym roku. Zamówienia na produkty ze statusem „dostępny”złożone i opłacone do 30 grudnia do godziny 16:00, zostaną bowiem zrealizowane do końca 2022 roku.

Aby mądrze zamknąć budżet, warto podjąć decyzję wspólnie z księgową, przeanalizować najbliższe inwestycje i zdecydować, czy korzystniej będzie zrealizować te zakupy jeszcze w tym roku. Jeśli wytypowaliście konkretne rozwiązania i produkty, które będą najbardziej przydatne w Waszej firmie, warto dokonać ich zakup jeszcze w tym roku, póki są one dostępne i objęte tegoroczną wyceną.

W ofercie x-komu znajdziesz funkcjonalne smartfony, przydatne do pracy w terenie i umożliwiające pozostanie w stałym kontakcie z klientami podczas wyjazdów służbowych bądź pracy zdalnej. Komputery i laptopy biznesowe, w tym specjalistyczne desktopy wyposażone w podzespoły odpowiednio dobrane do wymagań sprzętowych konkretnych profesji. Z łatwością dobierzesz również urządzenia peryferyjne niezbędne do stworzenia ergonomicznych stanowisk pracy. A także profesjonalne systemy operacyjne i pakiety zaawansowanych programów biurowych do efektywnego wykonywania obowiązków, rozporządzania czasem i zadaniami oraz sprawnej komunikacji wewnątrzfirmowej.

Współpraca B2B z x-komem. Sprawdź, co zyskasz

Podejmując współpracę B2B z firmą x-kom, otrzymasz pomoc osobistego doradcy w dobrze sprzętu oraz załatwieniu formalności, a także opiekę posprzedażową.

  • Wsparcie ekspertów, którzy pomogą dobrać rozwiązania odpowiednie dla Twojej firmy.
  • Indywidualną wycenę ze spersonalizowaną ofertą dla większych zamówień.
  • Konfigurację sprzętu do konkretnych potrzeb i wymagań oraz dodatkową gwarancję od producenta.
  • Dopasowane warunki serwisowania.
  • Pomoc przy gwarancjach i zwrotach sprzętu zakupionego w ramach współpracy B2B.

Jak skorzystać z oferty?

  1. Ze strony x-kom.pl wybierz produkty ze statusem „dostępny”.
  2. Złóż i opłać zamówienie do 30 grudnia do godz. 16:00, a sklep x-kom jeszcze w tym roku je zrealizuje i wystawi fakturę.
  3. Jeśli planujesz większe zakupy, skontaktuj się z doradcą poprzez formularz.

W przypadku zamówień realizowanych w sklepie stacjonarnym – zakupione produkty muszą być odebrane jeszcze w tym roku. Wówczas w salonie wystawiona zostanie faktura z dniem odbioru zamówienia. W „uwagach do zamówienia” dodaj informację, że jest to zakup na firmę.

Kup najlepszy sprzęt do Twojej firmy jeszcze w tym roku