Zainwestuj w technologię. Kup sprzęt do firmy w x-komie i rozlicz się jeszcze w tym roku

Twoja firma potrzebuje nowego sprzętu komputerowego lub oprogramowania? Planujesz już teraz wyposażyć swoje biuro w niezbędne urządzenia peryferyjne, smartfony czy laptopy? W x-komie zamówienia złożone i opłacone do 29 grudnia do 22:00 zostaną zrealizowane jeszcze w tym roku. Ponadto zyskujesz pomoc ekspertów w skompletowaniu najlepszych rozwiązań oraz wsparcie przy załatwianiu formalności. Sprawdź szczegóły oferty.

Sprzęt komputerowy do firmy kupisz i rozliczysz jeszcze w tym roku w x-komie

Planujesz zakup urządzeń biurowych i sprzętu technologicznego, który wesprze Ciebie i Twoich pracowników w wykonywaniu codziennych obowiązków? Zapoznaj się z ofertą x-komu i dokonaj niezbędnych zakupów jeszcze w tym roku.

Sklep x-kom gwarantuje, że zamówienia na produkty ze statusem „dostępny”złożone i opłacone do 29 grudnia do godziny 22:00, zostaną zrealizowane do końca 2023 roku.

Aby mądrze zamknąć budżet, warto podjąć decyzję wspólnie z księgową, przeanalizować najbliższe inwestycje i zdecydować, czy korzystniej będzie zrealizować te zakupy jeszcze w tym roku. Jeśli wytypowaliście konkretne rozwiązania i produkty, które będą najbardziej przydatne w Waszej firmie, warto dokonać ich zakup jeszcze w tym roku, póki są one dostępne i objęte tegoroczną wyceną.

Oferta sprzętu dla firm w x-komie

W ofercie x-komu znajdziesz funkcjonalne smartfony, przydatne do pracy w terenie i umożliwiające pozostanie w stałym kontakcie z klientami podczas wyjazdów służbowych bądź pracy zdalnej. Komputery i laptopy biznesowe, w tym specjalistyczne desktopy wyposażone w podzespoły odpowiednio dobrane do wymagań sprzętowych konkretnych profesji.

Z łatwością dobierzesz również urządzenia peryferyjne niezbędne do stworzenia ergonomicznych stanowisk pracy. A także profesjonalne systemy operacyjne i pakiety zaawansowanych programów biurowych do efektywnego wykonywania obowiązków, rozporządzania czasem i zadaniami oraz sprawnej komunikacji wewnątrzfirmowej.

Współpraca B2B z x-komem. Sprawdź, co zyskasz

Podejmując współpracę B2B z firmą x-kom, otrzymasz pomoc osobistego doradcy w dobrze sprzętu oraz załatwieniu formalności, a także opiekę posprzedażową. Poznaj wszystkie korzyści.

  • Wsparcie ekspertów, którzy pomogą skompletować sprzęt odpowiedni dla Twojej firmy.
  • Indywidualna wycena ze spersonalizowaną ofertą dla większych zamówień.
  • Konfiguracja sprzętu do konkretnych potrzeb i wymagań oraz dodatkowa gwarancja od producenta.
  • Dogodne formy płatności, w tym leasing i odroczony termin płatności.
  • Dopasowane warunki serwisowania.
  • Opieka posprzedażowa. Pomoc przy gwarancjach i zwrotach sprzętu zakupionego w ramach współpracy B2B, a także porady dotyczące użytkowania sprzętu.

Jak skorzystać z oferty?

  1. Ze strony x-kom.pl wybierz produkty ze statusem „dostępny”
  2. Złóż i opłać zamówienie do 29 grudnia do godz. 22:00
  3. x-kom zrealizuje zamówienie i wystawi fakturę jeszcze w 2023 roku.

W przypadku zamówień realizowanych w sklepie stacjonarnym – zakupione produkty muszą być odebrane jeszcze w tym roku. Wówczas w salonie wystawiona zostanie faktura z dniem odbioru zamówienia. W „uwagach do zamówienia” dodaj informację, że jest to zakup na firmę.

Kup najlepszy sprzęt do Twojej firmy jeszcze w tym roku