To nie musi być Wasza wspólna decyzja. Świętuj Dzień Singla i upoluj do 42% zniżki w x-komie

Wszyscy wiemy, że nie ma nic piękniejszego, niż samodzielność i brak ograniczeń w podejmowaniu decyzji. Szczególnie w trakcie robienia zakupów, prawda? Tym bardziej cieszy fakt, że Singles’ Day stanowi pretekst do zakupowego szaleństwa, a przez to stawiania własnych potrzeb na pierwszym miejscu. W x-komie Dzień Singla celebrowany jest przez cały weekend zniżkami, które sięgają aż 42%. Zobacz, co znalazło się w ofercie (nie tylko) dla Singli.

Dzień Singla – kiedy wypada i co symbolizuje?

Dzień Singla staje w opozycji do następujących kilka miesięcy później Walentynek, czyli święta osób zakochanych. Przypomina bowiem, że nie trzeba być w parze, aby czuć się dobrze. Da się żyć samodzielnie, pozostając w zgodzie ze sobą i podejmować przy tym niezależne i właściwe decyzje. Właśnie dlatego tego konkretnego dnia szczególnie dobrze jest zadbać o swoje potrzeby, zastanowić się nad własnymi pragnieniami i docenić swoją niezależność w każdej sferze życia.

Single’s Day 2023 w x-komie 

Zyskujący coraz większą sympatię Single’s Day obchodzony jest rokrocznie 11 listopada. W x-komie świętujemy jednak aż przez dwa dni, tj. od 11 do 12 listopada 2023. 

Któż z nas nie lubi prezentów? Dobra wiadomość jest taka, że z okazji Dnia Singla w końcu mamy pretekst, aby sprawić je sobie samemu. Nie ma przecież lepszego sposobu na celebrowanie swojej wyjątkowości, niż odrobina luksusu w postaci wymarzonego upominku. I co najważniejsze – jego główną zaletą jest to, że kupując go samodzielnie, przynajmniej mamy pewność, że będzie trafiony. 

Tylko teraz z okazji Single’s Day 2023 w x-komie upolujesz sprzęt ze zniżką sięgającą nawet do 42%. Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które możesz kupić taniej. 

Google Fitbit Sense 2 niebiesko złoty za 999 zł

Postaw na niezawodnego trenera, którego zalety docenili fani aktywności na całym świecie. Google Fitbit Sense 2 to gadżet, który pozwoli monitorować zdrowie i kontrolować każdą aktywność, a dzięki temu realnie wpłynie na Ciebie i Twoje nawyki dnia codziennego. Z powodzeniem zweryfikuje też jakość snu, a także poziom stresu. Jego solidna konstrukcja i niebanalny design uczynią z niego gustowny dodatek, pasujący zarówno do codziennego outfitu, jak i bardziej wyszukanych stylizacji.

Xblitz Platinum 4K/Wi-Fi/140 za 349 zł 

Odkryj nowoczesną kamerę samochodową, która zadba o Twoje bezpieczeństwo w podróży. Urządzenie Xblitz gwarantuje jakość nagrywania w jakości 4K z szerokim kątem widzenia 140 stopni. Oznacza to, że rejestrowane nim filmy są wyraźne, ostre i mogą pochwalić się dużą ilością szczegółów. Dodatkowo urządzenie wyposażono w funkcję Wi-Fi, co umożliwia łatwą konfigurację ustawień i przesyłanie filmów na telefon.

Acer Nitro 5 i5-11400H/16GB/512 RTX3050 144Hz za 3499 zł

Potrzebujesz sprzętu, który pozwoli Ci wejść na najwyższe szczeble gamingowej drabiny? Jesteś w dobrym miejscu. Kup taniej Acer Nitro 5 z ultrawydajnym procesorem oraz kartą graficzną GeForce RTX. Poczuj, co oznacza mieć sprzęt wypełniony najlepszymi gamingowymi technologiami, w tym opcją Ray Tracingu, która czyni wirtualne światy jeszcze bardziej realistycznymi. 

Lexar 1TB M.2 PCIe NVMe NM620 za 199 zł 

Marzysz, aby usprawnić działanie swojego komputera? Lepszej okazji nie będzie. Z dyskiem Lexar 1TB M.2 PCIe NVMe NM620 skutecznie zwiększysz jego wydajność i zapomnisz o spowolnieniach. Wyprzedź standardowe dyski SSD, dzięki wsparciu dla standardu PCIe Gen3x4 NVMe 1.4, dysk Lexar NM620 oferuje szybkości odczytu i zapisu na poziomie odpowiednio 3300 MB/s i 3000 MB/s. Niech nic Cię od teraz nie zatrzyma. 

Zasady promocji Dzień Singla w x-komie 

Jak skorzystać ze zniżek? To proste. Wybierz produkt objęty ofertą promocyjną, aktywuj w koszyku kod promocyjny: twoj-wybor, a następnie dokończ swoje zamówienie. 

Oferta z okazji Dnia Singla w x-komie jest ważna przez dwa dni weekendu, tj. od 11 do 12 listopada 2023 i nie łączy się z innymi promocjami.