CO SŁYCHAĆ. Sprawdź, jak muzycy oceniają sprzęt dostępny w x-komie

Każdy koneser muzyki wie, że dobry sprzęt audio jest niezbędny do pełnego i satysfakcjonującego obcowania z dźwiękami. Jak jednak wybrać odpowiedni? Sprawdź test urządzeń audio dostępnych w x-komie. Zaprosiliśmy do niego artystów, reprezentujących różne gatunki i style muzyczne. Ich doświadczenie i profesjonalne ucho z całą pewnością pomogą wybrać odpowiednie wyposażenie audio. Zobacz CO SŁYCHAĆ i odkryj swoje brzmienie.

Testy sprzętu audio z muzycznymi ekspertami

W muzyce liczą się detale. Nic więc dziwnego, że wybór odpowiedniego sprzętu jest kluczowy w jej ostatecznym odbiorze. Aby uczynić go możliwie najprzyjemniejszym, ekipa x-komu – na czele z Hutsonem – przeprowadziła wielki test urządzeń audio. Zestawiono je w specjalnie przygotowanych pokojach za 5000, 10 000 i 25 000 zł. 

Na tym jednak nie koniec, bo wiadomo, w kwestii muzyki nie ma kompromisów, a profesjonalizm to podstawa, zatem do współpracy w ocenie poszczególnych propozycji, zaproszono gości specjalnych – trzech artystów, reprezentujących odmienne style muzyczne:

  • Bartosza „Hipis” Krusznickiego z zespołu Łydka Grubasa,
  • solistkę operową Hannę Okońską,
  • rapera i producenta muzycznego Tomasza „Rau” Rałowskiego.

Wszystko po to, aby upewnić się CO SŁYCHAĆ i jakie brzmienie jest najlepsze w konkretnym przypadku. Efekty możecie ocenić poniżej. 

CO SŁYCHAĆ w pokoju z audio za  5000 zł 

CO SŁYCHAĆ w pokoju ze sprzętem za 10 000 zł 

CO SŁYCHAĆ w pokoju z urządzeniami za 25 000 zł