U innych może być rożnie, u nas to norma

Zakupy w x-komie to zawsze inteligentny wybór. Potwierdza to choćby certyfikat normy ISO/IEC z serii 27000. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje dane, które nam przekazujesz, są bezpieczne. To jednak nie wszystko. Czytaj dalej i dowiedz się, co jeszcze zyskujesz z certyfikacją ISO/IEC jako klient i dlaczego warto kupować mądrze.

Kupować mądrze, co to właściwie znaczy?

Pewnie nieraz doszły Cię słuchy o tak zwanych wyciekach danych konsumentów do sieci. To niestety pokazuje, z jaką łatwością ktoś niepowołany może ukraść Twoje poufne informacje, a potem opublikować je na forum lub sprzedać. Z tego powodu tak dużo mówi się dziś o cyberbezpieczeństwie, o którym czasami zapominamy, gdy na horyzoncie pojawia się wyjątkowa „okazja”.

Gdy kupujesz lub zwracasz produkty online, podajesz nie tylko swoje dane kontaktowe. Udostępniasz też często numer konta bankowego czy login i hasło do sklepu. Sprawnemu przestępcy tyle wystarczy, by ukraść Twoją tożsamość lub dostać się do Twoich pieniędzy. Dlatego kupuj mądrze – wybieraj sklepy, w których dostajesz gwarancję ścisłej ochrony Twoich danych.

Dlaczego zakupy w x-komie to inteligentny wybór

Kiedy robisz zakupy w x-komie, masz gwarancję najwyższego bezpieczeństwa. Potwierdza to certyfikacja z serii ISO/IEC 27000. Reguluje ona kwestie bezpieczeństwa danych, które wpływają do firmy. Dotyczy to informacji w formie elektronicznej, papierowej, graficznej i dźwiękowej. Chroni też dane przesyłane na serwisy zewnętrzne i do chmury. Normy, które spełniamy w x-kom:

  • ISO/IEC 27001:2013
  • ISO/IEC 27017:2015
  • ISO/IEC 27018:2019

Projekt ten wymagał od nas solidnej dyscypliny. Wdrożyliśmy restrykcyjne zasady i rozwiązania, które dotyczą ochrony danych. Stale oceniamy ryzyko zarówno to, które dotyczy pracowników, jak i technologii, jakie stosujemy.

bezpieczne połączenie z internetem

Co dla klienta oznacza certyfikat z rodziny ISO/IEC 27000?

Najwyższy poziom obsługi klienta to nasza dewiza i znak rozpoznawczy. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Certyfikat z serii ISO/IEC 27000 to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że tak po prostu jest. Co konkretnie oznacza to w praktyce?

  1. Danymi, które nam przekazujesz, zarządzają wyłącznie upoważnione do tego osoby.
  2. To Twoje dane. Dlatego masz prawo wglądu do informacji o transakcjach, jakie realizujemy dla Ciebie w ramach obsługi klienta. Nasze systemy informatyczne zintegrowaliśmy tak, by zapewnić Ci pełen dostęp do tych danych.
  3. Metody, jakimi przetwarzamy Twoje dane, są spójne i połączone ze sobą na każdym etapie. W ten sposób eliminujemy ryzyko, że wprowadzimy zmiany bez Twojej autoryzacji.

Ale gdyby tego było mało… Teraz masz gwarancję, że jakość naszych usług – także obsługi klienta – stale wzrasta. Niestraszne są nam wyzwania współczesnego rynku. W końcu, gdzie, jak gdzie, ale w x-komie, nie brakuje nam zamiłowania do najnowszych trenów. Jak na geeków przystało, zawsze zajmujemy miejsce w pierwszym rzędzie, by śledzić nowości i w technologii, ale i w cyberbezpieczeństwie.

Rozpocznij współpracę B2B z x-komem

x-kom to Twój właściwy adres. Na stronie biznes w sklepie x-kom znajdziesz kontakt do naszych ekspertów współpracy B2B.