Wyraź siebie z monitorem ASUS z serii ProArt

Twoja głowa to studnia pełna artystycznych pomysłów i kreatywnych projektów? Jeśli chcesz, by były wykonane na najwyższym poziomie, potrzebujesz do tego sprzętu, który wiernie odwzoruje kolory i formy, które projektujesz. Sprawdź, co mają do zaoferowania monitory ASUS z serii ProArt.

ProArt – monitory stworzone dla profesjonalnych artystów

Znasz to? Do głowy wpada Ci genialny pomysł na projekt. Obmyślasz plan, poświęcasz długie godziny i robisz eksperymenty, próby i szkice. Jednak masz wrażenie, że wciąż czegoś brakuje. Nie pozwól, by w realizacji Twoich wizji ograniczał Cię sprzęt. Poznaj monitory ProArt i spraw, by Twoje projekty były pełne od pierwszej kreski, po ostatni kadr.

Dlaczego monitory ASUS z serii ProArt pozwolą Ci wiernie realizować Twoje wizje? Po pierwsze gwarantują obraz o ekstremalnie wysokiej rozdzielczości z nasyconymi kolorami i odpowiednią jasnością. Dzięki temu Twoje projekty będą charakteryzować się niesamowitym poziomem detali.

monitor asus ProArt

Po drugie zyskasz prawdziwy kontrast. Dzięki wysokiej jasności 1000 nitów wyświetlane treści będą balansować swoim realistycznym kontrastem między głęboką czernią, aż po lśniącą biel, gwarantując przy tym najlepsze wrażenia.

Mało tego, monitory ProArt, będą prawdziwym oknem na świat. Posiadają technologię HLG, dzięki której można tworzyć treści nie tylko dla platform streamingowych, ale też dla telewizji satelitarnej.

Poznaj wszystkie możliwości monitorów ASUS z serii ProArt.

Dla kogo monitory ASUS ProArt?

Monitory ASUS z serii ProArt będą dobrym wyborem dla:

  • Twórców filmowych
  • Edytorów wideo
  • Kolorystów
  • Projektantów graficznych
  • Fotografów

Poznaj całą ofertę monitorów ASUS z serii ProArt dostępnych w x-kom i wybierz idealnego kompana do realizacji swoich projektów