Wygraj G4M3R-a w konkursie MISS TI 蒂小姐

Milk Tea oraz Matcha Latte od Miss Ti 蒂小姐, to produkty, których już sam smak jest nagrodą. Jednak teraz oprócz zniewalających doznań smakowych i przypływu energii możesz zyskać jeszcze więcej. Biorąc udział w konkursie masz szansę zgarnąć wiele fantastycznych nagród, w tym nagrodę główną – naszego kultowego G4M3R-a. Sprawdź szczegóły, pij i wygrywaj.

Pij Milk Tea oraz Matcha Latte i wygrywaj atrakcyjne nagrody

Napoje MISS TI 蒂小姐 to świetna, zdrowsza alternatywa dla kawy. Powstają na bazie japońskiej herbaty matcha w proszku. Mają one najwyższy wskaźnik Nutri-Score A. Świadczy to o ich naturalnym składzie i doskonałej jakości.

Milk Tea oraz Matcha Latte szybko zyskały swoich zwolenników, którzy doceniają nie tylko ich działanie, ale i smak. Teraz do puli korzyści możesz dodać także możliwość wygrania fantastycznych nagród. Wystarczy, że zakupisz 2 butelki Miss Ti i odpowiesz na proste pytanie konkursowe, gdzie opiszesz swój idealny napój, który stworzy dla Ciebie MISS TI 蒂小姐.

Codziennie do wygrania są 3 koszulki, co tydzień jedna z atrakcyjnych nagród, a na koniec konkursu ktoś otrzyma nagrodę główną – G4M3R-a. Może to Ty okażesz się tym szczęśliwcem?

Zasady konkursu

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Zasady są bardzo proste:

  1. Kup minimum 2 butelki Miss Ti 蒂小姐 w sklepach Lidl. Dowolny smak i pojemność.
  2. Zachowaj paragon – to Twój dowód zakupu niezbędny do rejestracji w konkursie.
  3. Zgłoś się do konkursu. Zarejestruj paragon i odpowiedz na pytanie.

Pamiętaj, żeby aby wziąć udział w konkursie musisz mieć przynajmniej 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich, potrzebna jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Jeden paragon = jeden udział w konkursie. Jeśli jest ich więcej, zawsze pod uwagę brane będzie pierwsze zgłoszenie.

Weź udział w konkursie Miss Ti 蒂小姐 i wygraj G4M3R-a