[Ogłoszenie wyników] Wygraj bilety na koncert Heroes Orchestra. Mamy cztery podwójne wejściówki

10 września w Warszawie, w Studio im. Witolda Lutosławskiego, odbędą się dwa koncerty Heroes Orchestra, nareszcie z publiką! Zespół świętuje w ten sposób urodziny autora muzyki do serii Heroes of Might & Magic. My z tej okazji mamy 4 podwójne wejściówki będące nagrodami w konkursie.

Mamy wyniki!

Bilety na koncert o godzinie 17:30 wygrywają:

  • Klaudyna Chabowska
  • Mateusz Smoliński

Bilety na koncert o godzinie 20:00 trafiają do:

  • Jakuba Matusika
  • Michała Skopa

Laureatom gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy na adres geex@x-kom.pl. Tam wyjaśnimy, jak można odebrać bilety.

Gra ma 21 lat, Heroes Orchestra koncertuje

Muzyka na żywo smakuje lepiej. Mógłbym przekonywać do tego serią zdań wypełnionych argumentami, jak to fajnie jest na koncercie, jak dobrze jest słuchać muzyki granej na żywo.

Mógłbym.

Będzie jednak lepiej, jeśli sam zjawisz się na koncercie. I to naprawdę wyjątkowym, bo koncercie Heroes Orchestra! Będzie to podwójny występ, pierwszy o godzinie 17:30, drugi o 20:00. Co ważne, repertuar wybierał sam jubilat, można się zatem spodziewać samej śmietanki heroesowych soundtracków.

Koncert Heroes Orchestra

Jak zapewnił mnie dyrygent, Mateusz Alberski, w obu przypadkach zagrane zostaną Battle Music, czyli coś, na co fani najbardziej ostrzą sobie zęby. Te numery zagościły na płycie wydanej z Paulem Anthonym Romero i cieszą się mianem kultowych. Moim zdaniem zasłużenie, zważywszy na śmiałe wariacje oraz fuzję ze współczesnymi hitami muzyki pop.

Na tym jednak nie koniec, bo wieczorny koncert, czyli ten o 20:00, uświetnią prawykonania operowe utworów pochodzących z serii Heroes of Might & Magic. Nie wiem jak Ty, ale ja czuję ciary na samą myśl!

Konkurs. Do wygrania bilety na koncert

Jeśli nie obce Ci są takie słowa, jak: Galeon Niebios, Fiolka Żywej Krwi, Moc Ojca Smoków, Glejt Męstwa, Zaklęty Krąg, Oko Maga, Wir Magii, Chata Proroka albo Portal Chwały, to znak, że MUSISZ wziąć udział w naszym konkursie.

Zasady są proste, a do wygrania 4 podwójne wejściówki na piątkowy koncert w Warszawie:

  • 2 na koncert o 17:30
  • 2 na koncert o 20:00

Zadanie konkursowe

Napisz nam – dlaczego wciąż grasz w Heroes of Might & Magic 3?

Odpowiedź niech będzie kreatywna, barwna i jak to mówią – z jajem! Nie powinna też liczyć więcej niż 2000 znaków ze spacjami (ograniczenia strony). Szczegóły konkursu znajdziesz jak zawsze w regulaminie.

WAŻNE – w komentarzu podaj swe prawdziwe imię i nazwisko. Łatwiej nam będzie się skontaktować 🙂

Właściciel karczmy szepcze mi do ucha, że nazwiska zwycięzców podamy 08.09.2021 o godz. 10:00. Z nimi skontaktujemy się elektronicznie i powiemy jak odebrać bilety.

Heroes of Might & Magic 3 podbijanie zamku i wygrana

Bilety na koncert

Biletów mamy tylko 8, a gra ma fanów liczonych w LEGIONACH.

Jeśli więc nie poszczęści Ci się w konkursie, kliknij linki na dole, by nabyć wejściówkę na wydarzenie (bilety do odbioru na miejscu).

Wspierasz tym samym genialną inicjatywę polskich muzyków, którzy pewnego dnia mają szansę stać się gwiazdami światowego formatu (czego życzę im z mocą równą Gladiusowi Tytanów). Gdy tak się stanie, możesz powiedzieć, że dołożyłeś się do tego sukcesu 🙂