Strefa Fanów w sklepie al.to – wejdź i odkryj fascynujący świat przygód z Hasbro

Łapanie duchów sprawia, że czujesz się dobrze? W życiu kierujesz się maksymami mistrza Yody lub Optimusa Prime’a? Uważasz, że wiedza to połowa bitwy, a z wielką mocą idzie wielka odpowiedzialność? A może sprawdzasz często, czy nie nadszedł czas na metamorfozę? Jeśli na te i podobne pytania odpowiedź brzmi „tak” – zapraszamy do nowopowstałej Strefy Fanów w sklepie al.to. Jeśli odpowiadasz „nie”, to… również zapraszamy. Bo właśnie tam nadarza się okazja do lepszego poznania marek Hasbro i związanych z nimi fantastycznych światów

Podróż do krainy wyobraźni i przygody

Jedne uniwersa zaczęły swój żywot jako reklamy zabawek, ale szybko przerosły czysto marketingowe założenie. Inne rozwijały się jako najpierw filmy, komiksy czy seriale, a dopiero potem doczekały się figurek, pojazdów oraz innych gadżetów, które trafiły do rąk widzów i czytelników. Niezależnie od tego, gdzie leży geneza, jest jeden wspólny mianownik – niesamowita frajda, która towarzyszyła obcowaniu ze światem fikcji.

Czy chodziło o udział w kosmicznej batalii Autobotów z Decepticonami, powstrzymanie Cobry, Hydry lub Rity Repulsy i Lorda Zedda, uwolnienie Nowego Jorku od duchów, a galaktyki od Imperium – historie te przyciągały przed ekrany czy stronice kolorowych zeszytów. A potem do pokoju, gdzie figurki superbohaterów, wojowników i robotów ożywały w dłoniach młodych pasjonatów, którzy odgrywali kolejny odcinek ich przygód.

Właśnie dla takich osób przeznaczona jest Strefa Fanów w sklepie al.to. To zaproszenie zarówno dla tych, którzy wychowali się na seriach pokroju Transformers, Power Rangers czy Star Wars i dalej są ich miłośnikami, jak również dla młodszych (i starszych), którzy dopiero zapoznają się z nimi.

Ile waży młot Thora, czyli co kryje Strefa Fanów?

W Strefie Fanów znajdą jednak nie tylko figurki, pojazdy oraz gadżety związane z popularnymi franczyzami należącymi do firmy Hasbro – Transformers, G.I. Joe, Star Wars, Marvel, Power Rangers czy Ghostbusters. Bo, jak pragniemy podkreślić, te światy to nie tylko plastik, metal czy tektura. To przede wszystkim niesamowite historie i przygody, interesujący bohaterowie, stojące przed nim wyzwania i porażki.

Dlatego chcemy by było to również miejsce do dzielenia się ciekawostkami, newsami, a także filmami, w których będziemy przybliżać poszczególne serie czy pokazywać, jak na nowości reagują młodsi i starsi stażem fani. Można się również spodziewać konkursów z atrakcyjnymi (figurkowymi lub rabatowymi) nagrodami.

Jeśli zaś chodzi o same zabawki i gadżety Hasbro – w ofercie znajdą się zarówno linie podstawowe, jak i edycje premium czy fanowskie. Można spodziewać się stałego poszerzania asortymentu, a także rozmaitych przedsprzedaży i promocji – jak ta, którą przynosi już pierwszy tydzień działania Strefy Fanów.

Na początek – akcja z tajemniczą figurką gratis

Pierwsza promocja w nowej Strefie to coś dla tych geeków, którzy uwielbiają kolekcjonować figurki swoich ulubionych bohaterów. Przy figurkowych zakupach za minimum 199 zł, w prezencie dorzucamy jeszcze jedną gratis. Jaką? Tego nie wiemy nawet my sami, gdyż zostanie ona wylosowana – możliwości wyboru zawężamy jednak do serii Marvel Legends.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Dokonaj zakupu figurek z dowolnych serii za minimum 199 zł.
  2. Aktywuj kod: „STREFA”.
  3. Odbierz zamówienie wraz z losowo wybraną figurką z serii Marvel Legends gratis.

Oferta ważna jest od 15 do 24 kwietnia 2021 roku.

Przekrocz granice Strefy Fanów w sklepie al.to