Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5157. Odkryj moc światła i wejdź na nowy poziom depilacji we własnym domu

Gładka skóra bez bólu i zbędnych wyrzeczeń? Teraz jest to możliwe. I to we własnym domu! Jak się okazuje wystarczy mieć pod ręką zaawansowany depilator Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5157. To wyjątkowo innowacyjne urządzenie do domowej depilacji nie tylko skutecznie rozprawia się z niechcianym owłosieniem, ale jest też wyjątkowo bezpieczne i bardzo wygodne w użyciu. Poznaj wszystkie zalety depilatora marki Braun i zmień swoje podejście do depilacji w domu raz na zawsze.

Światło, które działa cuda. Poznaj Braun Silk-expert Pro 5

Trzeba przyznać, że gdyby nasze babcie usłyszały o depilacji światłem, pewnie szybko popukałyby się w głowę na znak niedowierzania. Tymczasem połączenie technologii i inteligentnych funkcji przyniosło ogromną rewolucję w tym temacie, która na przestrzeni ostatnich lat sprawiła, że usuwanie włosów światłem jest obecnie jedną z najchętniej  wybieranych metod depilacji. 

Jako jeden z kultowych produktów, reprezentujących depilację światłem, można wymienić depilator Braun Silk-expert Pro 5, który udowadnia, że jest to nie tylko możliwe, ale i skuteczne. Sprzęt znanej i lubianej marki wykorzystuje zaawansowaną technologię światła pulsacyjnego (Intense Pulsed Light), aby skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia. Robi to szybko i sprawnie, a co najważniejsze efekty depilacji metodą IPL utrzymują się spektakularnie długo.

Na czym dokładnie polega depilacja metodą IPL?  Otóż emitowane przez urządzenie światło ma za zadanie osłabić cebulki włosów i wpłynąć na zawartą w nich melaninę, co w efekcie prowadzi do zahamowania, a przynajmniej znacznego opóźnienia wzrostu włosów. Nic więc dziwnego, że depilacja IPL w połączeniu z zaawansowaną technologią Braun szybko zyskała popularność jako alternatywa dla tradycyjnych metod usuwania owłosienia, takich jak golenie czy woskowanie. Te ostatnie, dla naprawdę zadawalających efektów, trzeba bowiem często powtarzać. Nie raz wiążą się też z uczuleniami czy urazami skóry. Zaletą depilacji światłem jest więc również to, że nie ma przy niej mowy o takich efektach ubocznych. 


Wyjątkowo delikatny dla skóry. Technologia SensoAdapt™

Mając pod ręką depilator świetlny Braun można zapomnieć o długich i kosztownych wizytach w salonach kosmetycznych. Model Silk-expert Pro 5 IPL PL5157 nie tylko pozbędzie się niechcianych włosków, ale również zadba o kondycję skóry, perfekcyjnie dopasowując swoje działanie do jej indywidualnych skłonności i potrzeb. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii SensoAdapt™, która zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencyjnych rozwiązań. 

Funkcja SensoAdapt™ w depilatorze marki Braun działa w oparciu o inteligentny czujnik, który samodzielnie odczytuje odcień skóry i automatycznie dostosowuje do niego jeden z 10 trybów intensywności emitowanego światła. Dzięki temu zapewnia nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne zabiegi dla każdego z jej rodzajów – od jasnego, przez śniady, po całkowicie ciemny. Podobnie jest z włosami w różnych odcieniach – od naturalnego blond po ciemnobrązowy lub czarny. Jednym słowem, stosując ten można mieć pewność, że każdy impuls zawiera optymalną i zupełnie bezpieczną dla zdrowia oraz urody dawkę światła. 

W trosce o piękne i zdrowe ciało w depilatorze marki Braun znalazło się także miejsce dla systemu filtrującego UV, stanowiącego integralną część urządzenia, oraz dwóch dedykowanych trybów delikatnych, które automatycznie zmniejszają intensywność światła w zależności od depilowanego akurat obszaru, czyniąc zabiegi bezpiecznymi nawet dla wrażliwych stref, takich jak twarz, pachy czy okolice bikini. 

Szybki i wszechstronny depilator świetlny 

Za pomocą depilatora Silk-expert Pro 5 kompleksowy zabieg depilacji nóg można wykonać około 5 minut! Jest to najszybszy rodzaj depilatora IPL w portfolio Braun. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że emituje błysk z częstotliwością co 0,5 sekundy, a to rewolucjonizuje i przyspiesza proces usuwania włosków aż dwukrotnie w stosunku do tradycyjnych metod depilacji. Co ciekawe, depilacja tym urządzeniem zapewnia też spektakularnie długie efekty – przy regularnym stosowaniu utrzymują się od kilku tygodni do nawet do 6 miesięcy. 

Ale to nadal nie koniec. W zestawie, wraz z wymienionym depilatorem Barun, otrzymuje się pakiet niezbędnych akcesoriów, które pomagają skutecznie usunąć owłosienie z różnych, również trudno dostępnych partii ciała. Chodzi m.in. o specjalne głowice, w tym precyzyjną głowicę do twarzy i okolic bikini, a także do pach i łydek. Od teraz zapewnisz sobie gładką skórę szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu. 

Depilacja Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5157

Czy warto kupić depilator Braun? 

Jeśli cenisz sobie szybką i efektywną depilację we własnych czterech kątach, to depilator Silk-expert Pro 5 będzie dobrym wyborem. Jego rewolucyjna technologia nie tylko pozwoli pozbyć się niechcianych włosków na długi czas, ale zrobi to delikatnie i bezpiecznie dla Twojej skóry. 

Co więcej, propozycja z portfolio Braun genialnie sprawdzi się w przypadku osób, które po raz pierwszy mają do czynienia z technologią IPL – urządzenie jest wyjątkowo intuicyjne, proste w obsłudze, a dzięki całej gamie akcesoriów i funkcji bardzo łatwo jest dopasować jego działanie do swoich indywidualnych potrzeb. Braun Silk-expert Pro 5 to także inwestycja, która się opłaca. Okazuje się bowiem, że ten depilator jest w stanie wyemitować aż 400 000 błysków, co stanowi odpowiednik… 22 lat zabiegów na całym ciele. 

Wszystko to bez najmniejszych kompromisów i wyrzeczeń. Za to z genialnymi efektami w zaciszu własnego domu. To z kolei może oznaczać tylko jedno – trzeba przekonać się o tym na własnej skórze!