Przygotuj się na Xbox Series X i PlayStation 5 – dołącz do newslettera i zgarnij bon o wartości 100 zł

Od dłuższego czasu te dwie nazwy stale przewijają się w naszych myślach i pod naszymi palcami. Właściwie co tydzień przedstawiamy Wam nowe informacje dotyczące konsol nowej generacji – Xbox Series X i PlayStation 5. Jeśli nie chcesz przegapić ani przedsprzedaży, ani premiery, zapisz się do naszego newslettera. A jako dodatkowy bonus otrzymasz 100 zł – do wykorzystania przy zakupie którejś z nowych gamingowych maszyn.

Bądź na bieżąco z konsolowymi newsami

Zarówno o Xbox Series X, jak i PlayStation 5, piszemy na Geeksie od pierwszych przecieków na temat next-genowych konsol Microsoftu i Sony. Podajemy zarówno krążące po sieci plotki, jak i oficjalne informacje dotyczące obu urządzeń. Do takich należą te, które dotyczą specyfikacji. I Xbox Series X, i PlayStation 5 korzystają z mocy procesora AMD opartego na architekturze Zen 2 oraz układu graficznego AMD RDNA 2.0, a także pamięci RAM GDDR 6. Obie konsole korzystają również z superszybkich dysków SSD, które mają znacząco ograniczyć czas ładowania się gier.

Ostatnimi czasy pisaliśmy o ogłoszonej przedsprzedaży Xbox Series X, pisaliśmy też ile zapłacą ci, którzy zdecydują się na zakup PlayStation 5 w wersji Gold Edition. By być na bieżąco z newsami dobrze jest więc śledzić nasz portal. A co zrobić, by nie przegapić startu przedsprzedaży i właściwej premiery którejś z konsol?

Zapisz się do newslettera – stuzłotowy bon na Xbox Series X lub PlayStation 5 czeka na Ciebie

Skorzystaj z przygotowanego na stronie x-kom newslettera. W ten sposób nie przegapisz momentu wejścia na rynek nowych produktów Microsoftu i Sony. Ale to nie wszystko. Przed premierą, wraz z mailem-przypominajką dostaniesz także bon o wartości 100 zł. Wykorzystać go możesz przy zakupie wybranej konsoli lub dołączonych do niej akcesoriów. Co ważne – nie musisz już dzisiaj decydować się, czy bonusową stówkę spożytkujesz na Xbox Series X czy PlayStation 5. Na stronie akcji przewidzieliśmy opcję „Jeszcze nie wiem”.

Dobrze jednak wiedzieć, jak działa nasza oferta. A działa ona tak:

  1. wypełniasz formularz i zapisujesz się do naszego newslettera;
  2. przed premierą dostajesz mail z przypomnieniem i bonem na 100 zł;
  3. bon wykorzystujesz przy zakupie Xbox Series X lub PlayStation 5 albo konsolowych akcesoriów.

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie akcji.

Zapisz się do newslettera i zgarnij 100 zł na Xbox Series X albo PlayStation 5