Podcast x-perci: Wróciliśmy z CES, opowiadamy o najciekawszych wynalazkach

Co przyniósł CES 2020? Które zapowiedzi i urządzenia wzbudziły największą ciekawość oraz dlaczego warto było spędzić kilka godzin w samolocie, by być w samym centrum wydarzeń? Posłuchajcie podcastu, który powstał tuż po powrocie z największych targów elektroniki na świecie odbywających się rokrocznie w Las Vegas.

Festiwal elektronicznych nowości

Tegoroczne targi Customer Electronics Show w Las Vegas przyniosły wiele. I to w każdej dziedzinie. Począwszy od samochodów, poprzez tematy medyczne, na gadżetach erotycznych kończąc. Oczy całego świata zostały skierowane na samochód Sony, który ma spore szanse odmienić oblicze motoryzacji jako takiej. Ale to nie wszystko. Naszą uwagę przykuło kilka innych rzeczy. O tym właśnie będziemy rozmawiać w niniejszym podcaście.  

Podsumowanie CES 2020

Będący w samym centrum wydarzeń Kuba Godek spotkał się z Kamilem Szwarbułą, aby podzielić się wrażeniami z CES, które corocznie wyznacza trendy i ukazuje nowości w branży elektronicznej. Posłuchajcie, jakie emocje wywołało w nim całe show oraz czy pobyt w Las Vegas pokrył się z utopijnym amerykańskim snem.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz