Podcast x-perci: Rewolucja w świecie procesorów, czyli nowa generacja AMD oraz prezenty na Dzień Ojca

Są premiery, na które z zapartym tchem czekają posiadacze tradycyjnych skrzynek. Do takich wydarzeń zalicza się premiera 3. generacji procesorów komputerowych AMD z architekturą Zen 2. Dlaczego budzą one tyle emocji? Są jedynym konkurentem dla produktów firmy Intel, wypadającym w dodatku bardzo korzystnie w relacji cena – jakość.

Ale jak to bywa z premierami, zaraz po nich bywa drogo. Rodzi się zatem pytanie, czy opłaca się inwestować w najniższy CPU AMD gen 3., czy może sięgnąć po drugą generację, za to po jednostkę z wyższej półki? Kolejna kwestia, czy nowe procesory AMD są produktem, który trafia w potrzeby i oczekiwania wszystkich użytkowników? Piotr ‘Lipton’ Szymański, Jakub Godek i Kamil Szwarbuła zapraszają do wysłuchania dyskusji.

A jaki prezent na Dzień Ojca?

Część druga krąży wokół tematu prezentów na Dzień Ojca. Technologicznych, jak to w Podcast x-kom, prezentów. Co kupić tacie, żeby sprawić mu przyjemność i żeby podarunek nie cieszył tylko 10 minut? Odpowiedzi szukaj w naszym podcaście. Inspiracji na różnorakie prezenty z pewnością nie zabraknie.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz