Podcast x-perci: E3 i hulajnogi elektryczne

Co takiego, poza grami, można było zobaczyć na targach E3 w Los Angeles? Oczywiście nowe technologie oraz sprzęt, który pozwoli nam z owych technologii skorzystać. I tak na E3 2019 Microsoft opowiedział o swojej nowej konsoli Xbox Scarlett, która ma zapewnić gaming w rozdzielczości 8K. Dla wielu osób jest to jeszcze jak melodia z przyszłości, ale jak widać świat gier wideo jest już gotowy na mającą nieuchronnie nadejść przyszłość.

Z rozmowy Kamila Gajdka z Kamilem Szwarbułą dowiadujemy się także, czy deweloperom udało się zaskoczyć widownię podczas konferencji, czy jednak zręcznie odgrzewano kotlety, jeśli porównać tegoroczne E3 do edycji z roku 2018.

Jak to w końcu z tymi hulajnogami? Kupić czy wypożyczyć?

Tematem drugiej części podcastu są hulajnogi elektryczne. Rzecz na czasie z uwagi na rosnącą popularność tego typu jeździków w Polsce. Kamil Szwarbuła, Jakub Godek i Piotr Kaleta dyskutują o tym, czy warto kupić hulajnogę na własność, czy jednak wypożyczać okazjonalnie na minuty? Z ich rozmowy dowiecie się też, jak jeździć bezpiecznie i co zmieni się, gdy wejdą w życie nowe przepisy prawa dotyczące pojazdów transportu osobistego.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz