Podcast x-perci: Nowości VR oraz budżetowe technologie chłodzące do pracy

Virtual Reality zdaje się nabierać rozpędu. Kolejne gry przenoszą się do świata wirtualnej rzeczywistości, wprowadzając nowe emocje oraz nową jakość do gamingu. Gracz nie jest już tylko obserwatorem zmagań bohatera, ale staje się nim. Gdy zakłada zestaw VR na głowę, dosłownie wkracza do świata gry. Obraz daje się oglądać w zakresie 360 stopni, pojawiają się nowe sposoby interakcji z otoczeniem.

Ale jak to z nowinkami technologicznymi bywa, nie tylko gaming pragnie potęgować wrażenia wizualne. Z nowej formy projekcji obrazu postanowiła skorzystać także branża porno. I tu można by postawić kropkę, ale to nie byłoby w stylu Kamila Szwarbuły, który nie boi się kontrowersyjnych tematów. Akurat ten drążył dogłębnie.

Jak obniżyć temperaturę w miejscu pracy? Nietypowe sposoby

W drugiej części podcastu prowadzący postanowili nieco schłodzić atmosferę i przyjrzeli się urządzeniom osobistym, które obniżają temperaturę w miejscu pracy, a które kosztują poniżej 100 zł. Co to może być? Ujawnimy tylko, że wcale nie chodzi o klasyczny wentylator, ustawiony gdzieś w pobliżu biurka.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz