Nowi gracze w x-kom team. innocent i reatz zasilają nasze szeregi

Skompletowanie drużyny e-sportowej nie jest łatwe. Jest to długi i skomplikowany proces, wymagający od graczy stałego szlifowania umiejętności i pracy nad komunikacją. Niezbędne jest także doświadczenie, a potężny jej zastrzyk wprowadzą do zespołu Paweł „innocent” Mocek oraz Paweł „reatz” Jańczak, których witamy w drużynie.

Odświeżenie i wzmocnienie składu

Dla zespołu x-kom team i jego zmagań w CS:GO zaczyna się nowy rozdział. Dotychczasowy skład osiągnął dużo w turniejach, lecz dzięki obecności innocenta i reatza drużyna ma zamiar pokazać maksimum możliwości i zmienić układ sił w polskim e-sporcie.

Paweł „innocent” Mocek, jak i Paweł „reatz” mają olbrzymie doświadczenie w CS:GO. Grali w topowych teamach, rozegrali niejeden turniej i z niejednego wyszli z laurem zwycięzcy. Teraz ich wiedza wzbogaci grę x-kom team.

Wstępne testy potwierdziły doskonałą formę nowych graczy. Co więcej, już na pierwszym wyjeździe treningowym drużyna zsynchronizowała się, a między graczami zawiązała się nić porozumienia, która pokazała wartość innocenta oraz reatza. Widać, że chłopaki umieją gładko wejść do składu, szanując istniejące relacje i wpleść w nie własną osobowość.

Dzięki temu większość sparingów zakończyła się zwycięstwem x-kom team. Czy może być lepsza rekomendacja na przyszłość?

x-kom team

Gdzie teraz zagra x-kom team?

Pierwszym starciem odświeżonego składu x-kom team będzie MeetPoint, który rozegramy na Stadionie Narodowym w Warszawie. Następnie zagościmy na ESL Mistrzostwach Polski, a także na finałach GoodGame League w Poznaniu.

Terminarz jest napięty, oczekiwania duże, apetyt na wygraną również. Pozostaje nam trzymać kciuki za chłopaków i życzyć im gamingowe: GL&HF.

x-kom team

Więcej informacji o zespole znajdziesz na oficjalnej stronie x-kom team