Monstrualnie szalony konkurs. Wygraj lodówkę Haier z dostawą monster truckiem

Rozważacie wymianę lodówki na nową? Z duetem: al.to & Haier możecie to zrobić z rozmachem tak monstrualnym, że z wrażenia wszyscy Wasi sąsiedzi powypadają z butów. No bo jak często parkuje na Waszym podjeździe kilkutonowy potwór na kółkach? No właśnie. Ale już wkrótce może zaparkować. I to z nowiutką, potwornie dobrą chłodziarko-zamrażarką Haier na pace. Aby jednak tak się stało, trzeba wziąć udział w konkursie organizowanym przez al.to. Mało tego, trzeba go wygrać.

Odpalamy silnik i jedziemy z konkursem

Wymiana sprzętu AGD na nowy nuży Was jak flaki z olejem? Dotąd może i tak było, ale czas najwyższy to zmienić. Wystarczy wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest jedna z trzech chłodziarko-zamrażarek firmy Haier z dostawą pod drzwi. Monster truckiem.

Co trzeba zrobić, aby zwyciężyć?

Po pierwsze – odwiedzić profil al.to na Facebooku. Po drugie – pod postem konkursowym dać znać o tym, w jaki sposób al.to powinno „zająć się” Waszą starą lodówką. Forma, w której przedstawicie swój pomysł, jest dowolna; możecie go wyśpiewać, wyrapować, zrobić z niego wyklejankę, przedstawić w formie fotografii, rysunku albo klasycznie – po prostu opisać. Grunt, abyście obudzili w sobie drzemiące pokłady monstrualnej kreatywności; Po trzecie – otworzyć szeroko bramę na plac, przeparkować wszystkie samochody z podjazdu i czekać na ogłoszenie wyników konkursu. A potem, rzecz jasna, nasłuchiwać monstrualnego ryku silnika dobiegającego z oddali.

Do wygrania są trzy modele chłodziarko-zamrażarek Haier:

lodówka haier

Haier HRF-521DM6

- srebrna futurystyczna obudowa - aż 518 litrów realnej pojemności - szybkie chłodzenie i mrożenie

lodówka Haier

Haier HTF-456DN6

- niesamowity design z czarną obudową - sterowanie elektroniczne - czas utrzymania temperatury bez prądu aż do 20 h

lodówka haier

Haier A3FE632CSJ

- dolny zamrażalnik z dwoma szufladami - aż 300 litrów pojemności przy 177 cm wysokości - funkcja No Frost